x-men-apocalypse-izle

Aksiyon, macera ve bilim kurgu filminden hoşlananlar için X-Men Apocalypse kıyamet çekimleri biter bitmez vizyona girdi ve 7,2 IMDB puanı ile kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazandı. Uygarlığın doğuşundan beri tanrı olarak tapınılan bir dünyada X-Man, muhteşem büyülü güçleriyle iyiliğin yanında savaşmaya devam ediyor. Dünyanın ilk mutant evrimini gerçekleştirilen gizli bir üstte, bünyesine enjekte edilen bir kimyasal ile evrim geçiren X-Men Apocalypse, Marvel’den sonra evrenin ilk ve en güçlü mutantı olarak göze çarpıyor.

Ölümsüz ve yenilmez halde olan gizemli güç sahibi bu adam çok güçlü olmasına rağmen kimseye kötülük yapma peşinde değil. Adeta iyilik olarak insanlara yardım sever ve her fırsatta yardıma koşan X-Men Apocalypse serisinin bu bölümünde ise her saniyesi görsel efektler ve ses kalitesiyle büyük ilgi odağı olmakta. Diğer yandan birçok mutantların güçlerini toplayarak dünyaya hakim olmaya çalışan kötülük saçan bir güce karşı koymak zorundadır. Profesör X yardımıyla insanlığı bulur ve yardıma başlar. Üzerinde yeni bir dünya düzeni oluşturmak için harekete geçen kötülük bir Magneto gibi güçlü mutantlarında etkisini kan emici gibi emerek harekete geçer ve dünyaya yayılmaya başlar. Bir ekip kuran Profesör X’in yardımıyla acemi olarak binlerce yıl sonra uyanış üzerine çalışmalar yapılmaktadır. Her saniyesini soluksuz izleyeceğiniz görsel şölenleri yüksek kaliteli bir film X-Men Apocalypse, o yüzden bilim kurgu dalında ve macera severleri ekran başına kitliyor. 2016 yılının en kaliteli görsel efektlerinin yanı sıra, hd ses kalitesi ile izlerken sanki kendinizi sinemanın içerisinde bulacaksınız. Dünya ile hayal kırıklığına uğrayan insan oğlu, Dünya’nın kaderinin belirsizliğini koruyor gibi gözüksede aslında dünyalarının kurtulması için canla başla savaşacak ve kötülüğü yenme çabasına girişeceklerdir. Profesör X Raven, onların en büyük düşmanını durdurmanın ve tamamen yok olamasını sağlayacak bir planı vardır ve dünyayı kurtarmak için X-Men Apocalypse’yi yaratır. Kötülük artık bu yolla durdurulacaktır ve macera son detaya kadar aksiyon ile devam etmektedir.

Eğer sizlerde aksiyonu bol maceracı ve bilim kurgu hayranı iseniz izlemeniz gereken bol görsel efektli oldukça başarılı ses kalitesiyle ekranlarınızın başında bu filmi açarak izleyebilirsiniz.

http://filmindiriyoruz.biz/x-men-apocalypse-x-men-apocalypse-5-10631.html

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar