Windows 8.1 Enterprise x64 Türkçe İndir

Windows 8.1 birlikte yaptığınız her şeyi getiriyor – işiniz için yeni mobil uygulamalar gelen , Office üretkenlik iş için , arama ve tarama için , her yerden tüm veri erişim için . Windows deneyimi tüm cihazlar üzerinde çalışıyor – en iyi iş tablet , ince ve hafif dizüstü bilgisayar için , sizin yüksek performanslı iş istasyonu veya tüm – in-one , ofiste veya civarında , evde , ya da çalışan olsun yol . Ve Windows temel önemser – şimdi kurumsal altyapı yatırımlarınızı kullanmak , kuruluşunuzda kişisel cihazlar yönetmek izin , ve çevre güvenliğini arttırmak . Şu anda Windows 8 Enterprise çalıştıran ve Windows 8.1 Kurumsal geçmek isterseniz :Toplu Lisans Hizmet Merkezi ( VLSC ) için Windows 8.1 Kurumsal medya indir . , Windows 8.1 Enterprise , Windows Store’dan güncellenebilir değil lütfen unutmayın , sadece VLSC elde medya kullanılarak güncellenebilir olabilir . , Windows 8.1 genel durumu hakkında daha fazla bilgi . Şu anda Windows 8.1 Kurumsal Önizleme çalıştıran ve Windows 8.1 Kurumsal geçmek isterseniz : Toplu Lisans Hizmet Merkezi ( VLSC ) gelen medya indirin ve yerinde yükseltme bir gerçekleştirin. Bu güncelleme işlemi sadece cihaz verileri göç lütfen unutmayın . Tüm uygulamaları ( Windows Mağaza veya masaüstü uygulamalardan ) bu sürecin bir parçası olarak yeniden yüklenmesi gerekir . , Windows 8.1 genel durumu hakkında daha fazla bilgi .

Full Oyun İndir Resim
windows-8.1-enterprise-x64

 

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Windows 8.1 Enterprise x64 Türkçe İndir"

avatar
En Yeniler Eskiler
Davut
Ziyaretçi
Davut

Full mu
?

kazım
Ziyaretçi
kazım

Kurulumu masaüstünden setup.exe den yapıyorum.yüklü 8.1 preview 32 bit var, fakat ben enterprise 64 bit yapmak istiyorum.
Kuruluma başlarken “Kurulum programı ürün anahtarını doğrulayamadı” şeklinde bi sorunla karşılaşıyorum.
Sorunun masaüstünen, setup.exe den doğrudan yükleme yapmaya çalışmamdan kaynaklı olabilceğini düşündüm fakat şuanda sistemde kurulu olan 8.1 preview 32 bit i de aynı şekilde kurdum.
Kurulumu dvd den yapmaya çalıştım ama bilgisayarın açılış esnasında sıradan “CD’den ön yükleme için bir tuşa basın…” şeklinde bi ibareyle karşılaşmadım.Biostan cd/dvd rom otomatik görünebilir şekilde. Hp pavilion g6-2211et bilgisayar modeli. Acaba modelle alakalı ek bios ayarı varsa onuda öğrenmek isterim. teşekkürler…

aKaYa
Ziyaretçi
aKaYa

Kurulumu masaüstünden yapabilmek için kurulum dvdsinin içerisinde olan /source klasörü altındaki tüm .exe dosyalarını ve DVD kök klasöründe bulunan Setup.exe dosyasını Windows XP SP2 uyumuluk moduna getirin. Kurulumu başlatın…

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

tamamen orjinal iso mu yoksa her hangibir ekleme yaptınız mı ?

ibrahim
Ziyaretçi
ibrahim

key numara istiyormu

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

orjinal olunca ileride sorun yaratmıyor paylaşım için çoook teşekkürler 1 numarasınız!