Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Windows 7 Manager İndir 4.3.4 Full

Windows 7 Manager İndir 4.3.4 Full Windows 7 Manager İndir 4.3.4 Full

Windows 7 Manager İndir 4.3.4 Full İndir

Windows 7 Manager 4.3.4 Full İndir

Windows 7 Manager , tweak optimize ve Windows 7 temizlemeye yardımcı olan bir sistem aracıdır . Bu , sistem hızını arttırmak sistem güvenliğini artırmak , ve tüm beklentilerini karşılayacak .

Neden Windows 7 Manager kullanmalı mıyım?

Windows 7 ev kullanıcıları ve profesyoneller için en yeni İşletim Sistemi . Windows 7 için dünya için açıklık getiriyor , böylece daha fazla güvenli ve kolay günlük görevleri yerine getirmek ve anında PC’nizde istediğinizi bulabilirsiniz .

Windows 7 Manager oynamak ve Windows 7 , birinde bu demetleri fazla 30 farklı programları optimize etmek ve sistemin daha hızlı ve daha güvenli, istikrarlı ve kişisel yardımcı olmak için güçlü bir yazılım aracıdır !

Özellikleri ve Windows 7 Manager Faydaları

bilgi Ayrıntılı sistem ve sisteminizde tüm donanım bilgi için; Windows, Office ürünlerinin kurulum anahtarı bulmak yardım , çalışan süreçleri ve makinenizde konuları tüm ayrıntılı bilgileri gösterir, Windows 7 Manager 1 – tıklayarak otomatik olarak sistem temizler sunuyor .

Doktoru Pencere başlatma ve kapatma hızını arttırmak için Tweak sistem , sistem hızını ve performansını artırmak için donanım çimdik ; optimize Görev gereksiz sistem görevleri kapatmak için programlayın.

temizleyici Bul ve Sabit Disk alanını artırmak için gereksiz dosyaları temizleyin; ; Duplicate Files Finder aynı büyüklük, isim ve düzenleme tarihine göre dosyaları bilgisayarınızda tarar ; dosya veya klasörleri disk alanı hazırlamak ve grafik ile gösterilir hangi öğrenin Registry Cleaner kolayca kontrol edebilirsiniz kayıt defteri ve onarım yanlış bağlı kayıt defteri girdileri , otomatik olarak geçersiz girdileri kaldırmak ; Registry Defrag; indexs kayıt uygulama tepki süresi ve kayıt erişim zamanlarınızı azaltmak için .

Özelleştirme Windows başlangıç ​​başlatıldığında ne Kontrol , Windows 7 önyükleme menüsü ayar ; özelleştirmek sistemi masaüstü, menüler , araç çubuğu ve bildirimlerin ayarlarını ,, sağ Tıkladığınızda fare bağlam menüleri düzenlemek otomatik olarak arka planda masaüstü duvar kağıdı değiştirebilirsiniz .

güvenlik Sen, menüler , Windows oturum açma menkul ve sistemin çok gizli performans seçenekleri etkinleştirmek , sistem güncellemeleri ve hata raporları devre dışı bırakabilir; gizlemek ve erişim sürücüler, uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırılması gereken izin verilmez belirtmek için kısıtlamak , şifrelemek / şifresini ve shred dosyalar, sistem klasörlerin yerini değiştirmek; Privacy Protector geride bırakmak parça ortadan kaldırarak kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz kez randomizasyon şifre birçok oluşturmak .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz