Windows 7 Manager 4.3.4 Full İndir

Windows 7 Manager , tweak optimize ve Windows 7 temizlemeye yardımcı olan bir sistem aracıdır . Bu , sistem hızını arttırmak sistem güvenliğini artırmak , ve tüm beklentilerini karşılayacak .

Neden Windows 7 Manager kullanmalı mıyım?

Windows 7 ev kullanıcıları ve profesyoneller için en yeni İşletim Sistemi . Windows 7 için dünya için açıklık getiriyor , böylece daha fazla güvenli ve kolay günlük görevleri yerine getirmek ve anında PC’nizde istediğinizi bulabilirsiniz .

Windows 7 Manager oynamak ve Windows 7 , birinde bu demetleri fazla 30 farklı programları optimize etmek ve sistemin daha hızlı ve daha güvenli, istikrarlı ve kişisel yardımcı olmak için güçlü bir yazılım aracıdır !

Özellikleri ve Windows 7 Manager Faydaları

bilgi Ayrıntılı sistem ve sisteminizde tüm donanım bilgi için; Windows, Office ürünlerinin kurulum anahtarı bulmak yardım , çalışan süreçleri ve makinenizde konuları tüm ayrıntılı bilgileri gösterir, Windows 7 Manager 1 – tıklayarak otomatik olarak sistem temizler sunuyor .

Doktoru Pencere başlatma ve kapatma hızını arttırmak için Tweak sistem , sistem hızını ve performansını artırmak için donanım çimdik ; optimize Görev gereksiz sistem görevleri kapatmak için programlayın.

temizleyici Bul ve Sabit Disk alanını artırmak için gereksiz dosyaları temizleyin; ; Duplicate Files Finder aynı büyüklük, isim ve düzenleme tarihine göre dosyaları bilgisayarınızda tarar ; dosya veya klasörleri disk alanı hazırlamak ve grafik ile gösterilir hangi öğrenin Registry Cleaner kolayca kontrol edebilirsiniz kayıt defteri ve onarım yanlış bağlı kayıt defteri girdileri , otomatik olarak geçersiz girdileri kaldırmak ; Registry Defrag; indexs kayıt uygulama tepki süresi ve kayıt erişim zamanlarınızı azaltmak için .

Özelleştirme Windows başlangıç ​​başlatıldığında ne Kontrol , Windows 7 önyükleme menüsü ayar ; özelleştirmek sistemi masaüstü, menüler , araç çubuğu ve bildirimlerin ayarlarını ,, sağ Tıkladığınızda fare bağlam menüleri düzenlemek otomatik olarak arka planda masaüstü duvar kağıdı değiştirebilirsiniz .

güvenlik Sen, menüler , Windows oturum açma menkul ve sistemin çok gizli performans seçenekleri etkinleştirmek , sistem güncellemeleri ve hata raporları devre dışı bırakabilir; gizlemek ve erişim sürücüler, uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırılması gereken izin verilmez belirtmek için kısıtlamak , şifrelemek / şifresini ve shred dosyalar, sistem klasörlerin yerini değiştirmek; Privacy Protector geride bırakmak parça ortadan kaldırarak kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz kez randomizasyon şifre birçok oluşturmak .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar