Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / WindowBlinds 8 Full

WindowBlinds 8 Full WindowBlinds 8 Full

WindowBlinds 8 Full İndir

WindowsBlinds Programı ile Windows XP, Windows Vista ve Windows 7, 8, işletim sistemlerine sahip bilgisayarınızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız  bu program tam sizin için. Bu programı araç çubukları, tuşları ile başlığın hemen hemen tüm noktalarını değiştirmenize olanak sağlar Windows grafik kullanıcı arabirimi aracı parçalar, başlangıç ​​araç çubuğu, radyo, anahtarlar, ve çok daha fazla şeyleri değiştirmek itin, ve kendi oluşturmak mümkün kişisel tema. Bu tür Linux ya da benzetme kendi benzersiz bir görünüm oluşturabilirsiniz diğer işletim sistemleri gibi WindowsBlinds, kullanarak en sevdiğiniz Mac işletim sistemi istiyorsanız. SkinStudio aynı zamanda, bu program kendi kabukları oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bellek olduğu gibi programı, görüntülerin kullanımına yol açmaz. Hatta bilgisayar sadeliği kendinizi ayarlamanızı sağlar. Varsayılan arayüzü daha hızlı çalıştırmak için Windows’un yeni modeli çalışan daha uyumlu grafik kartı.

Windows 8 ve programın tam destek için sürüm 8, değitirme tema ekleyerek, Windows XP’de destek “cam bulanık”, ve Windows Vista eklenir ve geliştirilmiştir. Gelişmiş animasyon desteği, kullanıcı tarafından oluşturulan alt stilleri, kullanıcı, deride renk değişikliği gibi, özelliklerini tanımlayabilir ve kolaylaştırılmış olabilir sizin için ayarlanmış olan son sürümü için program yeniden getirdi.

Full Oyun İndir Resim
windowsblinds8-full-indir HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

 

WindowsBlinds 8WindowBlinds 8 fullWindowBlinds 8 serialWindowBlinds 8 crack, WindowBlinds 8 indir

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz