Full Programlar

WindowBlinds 8 Full

WindowsBlinds Programı ile Windows XP, Windows Vista ve Windows 7, 8, işletim sistemlerine sahip bilgisayarınızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız  bu program tam sizin için. Bu programı araç çubukları, tuşları ile başlığın hemen hemen tüm noktalarını değiştirmenize olanak sağlar Windows grafik kullanıcı arabirimi aracı parçalar, başlangıç ​​araç çubuğu, radyo, anahtarlar, ve çok daha fazla şeyleri değiştirmek itin, ve kendi oluşturmak mümkün kişisel tema. Bu tür Linux ya da benzetme kendi benzersiz bir görünüm oluşturabilirsiniz diğer işletim sistemleri gibi WindowsBlinds, kullanarak en sevdiğiniz Mac işletim sistemi istiyorsanız. SkinStudio aynı zamanda, bu program kendi kabukları oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bellek olduğu gibi programı, görüntülerin kullanımına yol açmaz. Hatta bilgisayar sadeliği kendinizi ayarlamanızı sağlar. Varsayılan arayüzü daha hızlı çalıştırmak için Windows’un yeni modeli çalışan daha uyumlu grafik kartı.

Windows 8 ve programın tam destek için sürüm 8, değitirme tema ekleyerek, Windows XP’de destek “cam bulanık”, ve Windows Vista eklenir ve geliştirilmiştir. Gelişmiş animasyon desteği, kullanıcı tarafından oluşturulan alt stilleri, kullanıcı, deride renk değişikliği gibi, özelliklerini tanımlayabilir ve kolaylaştırılmış olabilir sizin için ayarlanmış olan son sürümü için program yeniden getirdi.

Full Oyun İndir Resim
windowsblinds8-full-indir HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

 

WindowsBlinds 8WindowBlinds 8 fullWindowBlinds 8 serialWindowBlinds 8 crack, WindowBlinds 8 indir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar