Anasayfa / Full Program indir / Portable Programlar / VSO ConvertXtoDVD İndir 5.1.0.2 Portable

VSO ConvertXtoDVD İndir 5.1.0.2 Portable VSO ConvertXtoDVD İndir 5.1.0.2 Portable

VSO ConvertXtoDVD İndir 5.1.0.2 Portable İndir

VSO ConvertXtoDVD 5.1.0.2 Portable İndir

ConvertXtoDVD DVDkullandığıınız birçok dosya formatını hızlı ve kolayca DVD’ye yazmaya yarayan bir programdır. Favori popüler video , DVD film ve kolayca dosyaları yerleştirmek ve metin , slogan tercüme ve notlar eklemek istediğiniz biçimi dönüştürme kütüphane yaparak müzik . Ayrıca ekstra bir adres seçeneği sunar .

Genel Özellikler :

, Mpeg – 4 , nsv , dvr – ms , tivo , ts , ifo , vob , ASF , WMV, RealMedia , RM, RMVB , – formatları , avi , divx , xvid , mov , mkv , flv , mpeg -1 , MPEG2 Desteklenen OGM ve benzeri . Gelişmiş menü ve altyazı seçenekleri sayesinde eklemek için arka plan sesi seçeneği eklemek için Hızlı dönüştürücü sihirbazı kalite ve orjinallikten ödün vermeyen ile Yüksek hızlı sayesinde harika bir film , daha az 1 saatten çevirmek Tüm popüler DVD formatlarını destekler Otomatik işaretleyici menü Ses formatları , AC3 , DTS , PCM , OGG , MP3 , WMA , vb Desteklenen Önizleme ve yeniden boyutlandırmak mümkün Eğer gelişmiş medya dosyası formatı dönüştürücü her türlü saklamak için kullanabileceğiniz DVD kütüphane istiyorum , ve DVD DVD transferi için kütüphanede çalışması eğer .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz