VMware vCenter Server v5.5.0A Full İndir

Eski VirtualCenter olarak bilinen VMware vCenter Server ,vSphere paketi içinmerkezi yönetim aracıdır . VMware vCenter Server, tek bir konsol uygulaması ile farklı ESX sunucu birden fazla ESX sunucu ve sanal makineleri (VM ) yönetimi için izin verir .

VSphere tüm iyi bilinen özellikleri – Bu VMotion , Depolama VMotion , Dağıtık Kaynak Zamanlayıcısı , VMware Yüksek Kullanılabilirlik ve hata toleransı gibi – vCenter Sunucu gerektirir.

Standart ve Temel : VMware vCenter Sunucu iki versiyonu bulunmaktadır . Vakıf baskı üç ESX sunucularına kadar çalıştırmak küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır . Standart versiyon,diğer taraftan, büyük ölçekli vCenter Server dağıtımları içindir.

vCenter Server aşağıdaki üç temel işlevleri gerçekleştirir :

Görünürlük . vCenter Server olayları ve uyarılara kullanarak ,tüm altyapı boyunca ESX sunucuları ve VM , hem de monitör performansı yapılandırmanızı sağlar . Sanal altyapınesneleri güvenli bir şekilde rolleri ve izinleri ile tedavi edilebilir .

Ölçeklenebilirlik . VCenter Server bulunan görünürlük VM ESX sunucuları ve yüz binlerce genelinde ölçeklenebilir. Bağlantılı Modu kullanarak, aynı vSphere müşteri birden fazla vCenter sunucu yönetebilirsiniz .

Otomasyon . vCenter Sunucu uyarılar eylemleri tetikleyebilir . VCenter Server Standard olarakOrchestrator özelliği eylemler yüzlerce otomatikleştirmektedir .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…