Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / VMware vCenter Server İndir v5.5.0A Full

VMware vCenter Server İndir v5.5.0A Full VMware vCenter Server İndir v5.5.0A Full

VMware vCenter Server İndir v5.5.0A Full İndir

VMware vCenter Server v5.5.0A Full İndir

Eski VirtualCenter olarak bilinen VMware vCenter Server ,vSphere paketi içinmerkezi yönetim aracıdır . VMware vCenter Server, tek bir konsol uygulaması ile farklı ESX sunucu birden fazla ESX sunucu ve sanal makineleri (VM ) yönetimi için izin verir .

VSphere tüm iyi bilinen özellikleri – Bu VMotion , Depolama VMotion , Dağıtık Kaynak Zamanlayıcısı , VMware Yüksek Kullanılabilirlik ve hata toleransı gibi – vCenter Sunucu gerektirir.

Standart ve Temel : VMware vCenter Sunucu iki versiyonu bulunmaktadır . Vakıf baskı üç ESX sunucularına kadar çalıştırmak küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır . Standart versiyon,diğer taraftan, büyük ölçekli vCenter Server dağıtımları içindir.

vCenter Server aşağıdaki üç temel işlevleri gerçekleştirir :

Görünürlük . vCenter Server olayları ve uyarılara kullanarak ,tüm altyapı boyunca ESX sunucuları ve VM , hem de monitör performansı yapılandırmanızı sağlar . Sanal altyapınesneleri güvenli bir şekilde rolleri ve izinleri ile tedavi edilebilir .

Ölçeklenebilirlik . VCenter Server bulunan görünürlük VM ESX sunucuları ve yüz binlerce genelinde ölçeklenebilir. Bağlantılı Modu kullanarak, aynı vSphere müşteri birden fazla vCenter sunucu yönetebilirsiniz .

Otomasyon . vCenter Sunucu uyarılar eylemleri tetikleyebilir . VCenter Server Standard olarakOrchestrator özelliği eylemler yüzlerce otomatikleştirmektedir .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz