Php Scriptler

vBulletin v5.0.4 Connect Full

vBulletin sürümü 5.0.4, şimdi üye alanda yüklenebilir vBulletin 5 series, en son sürümü sunmaktan gurur duyar. Geliştiricilerimiz düzeltmeler, iyileştirmeler ve bugün sizinle paylaşmak istiyorum özellikleri çok sayıda sağlayan iş yerinde zor olmuştur. Yeni Özellikler Üye Listesi Üye Listesi bağlayın vBulletin 5 restore edilmiştir.Bu özelliğin restorasyonu vBulletin 5 Connect çıktığından beri bizim en iyi açılış biriydi. Üyenin listesini görmek için, ziyaret edin http://www.vbulletin.com/forum/memberlist/ size sunulan tablo sütunları ile sıralayabilirsiniz üye listesini içinde. Ayrıca kullanıcı adı ilk harfini göre filtre uygulayabilirsiniz. Ön uç Üye arama hala henüz uygulanmadı. Biz bu konuda daha fazla bilgi veririz biz. Olabilir Mesaj Merkezi Donanım Mesaj Merkezi ile Ceza Entegrasyon Mesaj Merkezi içinde ılımlılık araçlarının sürekli entegrasyon ile, artık bu alanda Ceza tartışmalar işleyebilir. Burada yorum yapmak ve mesajları ve daha fazla kullanım için kullanıcı profilini erişim, son ihlalleri inceleyebilirsiniz. Siz ihlalleri ile ün kaldırabilirsiniz Eğer konu ihlaller, yeni bir seçenek de kullanıcının genel itibar çıkarmak eklenmiştir. Yumuşak Silinmiş Mesajlar Artık Mesaj Merkezi içinde yumuşak silinen içeriğe erişebilirsiniz. İsterseniz Buradan, kalıcı olarak içeriği geri veya silebilirsiniz. Bu işlevsellik popüler işletim sistemlerinde geri dönüşüm kutusu kavramı taklit ve vBulletin 3 ve üzerinde sık talep edilen özellik oldu.(Bu yöneticiler için geçerlidir) Meta Açıklamaları ve Anahtar Kelimeler onlar Sayfa başına benzersiz olan Meta Açıklamaları değiştirilmiştir. Site Builder özel bir sayfa kaydederken, Meta Description ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği, Meta Description içerik kendisinden bir pasajı içerir. Bu, tüm yeni içerik ortaya çıkar. Meta Keywords sistemden kaldırıldı. Arama Motorları artık bunları kullanmak ve modern internet üzerinde gerçek bir amaca hizmet. nginx Destek vBulletin 5.0.4 nginx web sunucusu için destek içerir. Nginx Apache ve IIS sonra üçüncü en çok kullanılan web sunucusu. Birçok diğer çözümler üzerinde geliştirmeleri ve performans artışı sağlar. Hissediyorum Sphinx arama size artık sunucu üzerinde Sphinx arama kullanabileceği daha büyük bir sitesi çalıştırıyorsanız. Bu performans geliştirme MySQL veritabanı boşaltma arama sağlayacaktır.Sfenks yüklendikten sonra Sfenks Ara AdminCP etkin olabilir. Talimatları klasörüne yükleyin Etmeyin. Bulunmaktadır Eklenti Ürün Donanım Üçüncü Taraf geliştiricilerin kendi eklentileri için ürüne birçok yenilik göreceksiniz. Geliştiriciler artık modülleri ile özel önceden doldurulmuş sayfaları oluşturmak ve dağıtılan ürünün bir parçası olarak bu paylaşabilirsiniz. Ayrıca talep kanca bir dizi ekledik. biz çalıştı bazı ek şeyler

 

Kurulum Videosu:

 

Full Oyun İndir Resim
vbullettin5

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

 

vbulletin, vbulletin full, vbulletin lisans, vbulletin 5 full indir

Loading...

Kimler Neler Demiş?

29 Yorum - "vBulletin v5.0.4 Connect Full"

avatar
En Yeniler Eskiler
bonzai34
Ziyaretçi
bonzai34

iyi peki taşakkürler de neden bu hiç bir yerde yok da sadece sizin sitede var bunun gerçekciliği nedir ?

Seçkin
Ziyaretçi

Benim config.php dosyamda videodaki gibi bilgiler yok. halilen takip edip orada ki gibi değişiklikler yapamıyorum. buradan indirdim dosyaları

Seçkin
Ziyaretçi

Yardımların için teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar 10 dk anca sürmüştür tüm kurulum tamamlandı. Tekrar teşekkür ediyorum burdan

Hüseyin
Ziyaretçi

tamda aradıgım konuydu bilader çok sağol ya.

sinan gunes
Ziyaretçi

Usta mrb bende takıldım yardım edebilirmisiniz kurulumda config.php de

Hacker
Ziyaretçi
Hacker

ya kardeş indirdiğimiz dosyada bazı şeyler eksik senin dediğin kısımlar yok

Ali Yurdakul
Ziyaretçi
Ali Yurdakul

Kardeş Ben Kuracağım Ama Kadın Anlattığı Yerler Yok Bizde Kadının Anlattığı Sürüm Biraz Eski 5.0.0 Sen 5.0.4 İçin Olanları Koyarmısın?

Yakup
Ziyaretçi

Hocam bende o videoya bakarak kurdum hiçbir dosya eksik değil. Ayrıca vBulletin 4.2 sürümünü öneririm. 5 sürümünde Türkçe dil ve tema eklenti eksiklikleri var.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

Localhostda kurulum yapılır mı?

Yakup
Ziyaretçi

Evet yapılabilir.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

There is a serious error and the page cannot be rendered
hatası alıyorum.

Yakup
Ziyaretçi

Bu hatayla hiç karşılaşmadım. PHP çalıştırmak için kullandığınız programdan olabilir daha çok bilinen XAMPP veya WAMP server’ı deneyerek yaparsanız belki düzelebilir.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

WAMP kullanıyorum.

Yakup
Ziyaretçi

Bilmiyorum maalesef sunucularda varolan bir bileşen eksik olabilir o yüzden olabilir.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

vBulletin 4.2 deniyorum olmazsa başka şeyler denerim.

Yakup
Ziyaretçi

2 sürümde denendi çalışıyor hatta 3-4 kişinin sitelerinede kurduk çalışır şekilde.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

Bütün özellikleri ve modülleri açıp deneyeceğim.

Ahmet Hakan Beşel
Ziyaretçi

Yine olmadı.

Yusuf Kaplan
Ziyaretçi
Yusuf Kaplan

admin eyvallah kurdum ama ingilizce napcaz ?

Yakup
Ziyaretçi

Türkçe dil paketini bulup yükleyebilirsiniz

Loading…