Kategori Teknoloji Tarih 03 Ağustos Yorum 0 Yorum Okuma Süresi 1 dk 21 sn okuma Görüntüleme 27 Görüntüleme

Geçtiğimiz hafta kendisinden 41 yaş küçük üvey kızıyla çocuk yaptığını açıklayarak ve ‘Dünyada olmamızın tek nedeni üremek’ diyerek gündeme oturan Elon Musk’ın babası Errol Musk, bugün şoke eden bir açıklama daha yaptı. Errol Musk, dünyanın en zengin insanı olan oğlundan gurur duymadığını paylaştı.

Avustralya radyosunda The Kyle and Jackie O Show’a katılan baba Musk, Elon’ın başarılarıyla gurur duyup duymadığı sorusuna “Hayır. Bilirsiniz, uzun zamandır çok şey yapan bir aileyiz, birdenbire bir şeyler yapmaya başlamış gibi değiliz.” ifadelerini kullandı. Yani baba Musk, birnevi Elon Musk'ın başarılarının kendileri için bir nevi 'sıradan' olduğunu paylaştı.

Tesla ve SpaceX, Elon Musk'ın istediği konumda değil:

elon musk

Bu açıklamalarının ardından Errol Musk, Elon Musk’ın çeşitli şirketleri hakkında olmak istediği yerden ‘geride’ kaldığını hissettiğini paylaştı. Elon’ın bu durumdan mutlu olmadığını belirten Errol, sözlerine şu şekilde devam etti:

“İlerleme konusunda hüsrana uğradı ve bu anlaşılabilir bir durum. Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama biz aile olarak böyle düşünmeye meyilliyiz. Şimdi 50 yaşında ve ben onu hala küçük bir çocuk olarak görüyorum. Ama o 50 yaşında, yani yaşlı bir adam.”

Bu sözlerinin ardından baba Musk, Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk içinhayatımın gururu ve sevinci” ifadelerini kullandı. Errol, 700 milyon dolarlık net servete sahip olduğu düşünülen Kimbal’ın bir milyarder olduğunu da öne sürdü.

Üvey kızıyla yaşadığı ilişki yeniden gündeme geldi:

errol musk

Röportaj sırasında Errol Musk’ın üvey kızıyla yaşadığı ilişki bir kez daha gündeme getirildi. Errol, üvey kızı Jana Bezuidenhout ile ilişkiye girmesinin ‘tamamen normal’ olduğunu paylaştı.

Elon Musk'ın Üvey Kardeşi, Üvey Annesi Oldu! Baba Errol Musk, Üvey Kızından Çocuk Sahibi Olduğunu Açıkladı (Evet, Türk Dizisi Gibi)

Elon Musk, ‘Google Kurucusunun Eşiyle Birlikte Olmakla’ Suçlandı: Musk’tan Açıklama da Geldi

Elon Musk 'Zihnini' Bulut Sistemine Yüklediğini Açıkladı (Şifresini Unutmasa Bari...)

Elon Musk kimdir, bugünlere nasıl geldi merak ediyorsanız hemen aşağıdaki videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz...

Benzer Konular ✨