Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Universal Viewer Pro İndir 6.5.6 Full

Universal Viewer Pro İndir 6.5.6 Full Universal Viewer Pro İndir 6.5.6 Full

Universal Viewer Pro İndir 6.5.6 Full İndir

Universal Viewer Pro 6.5.6 Full İndir

Universal Viewer programı oldukça çok ayrımlı formatta yer alan ovaları, resimleri, sesleri, videoları, web sayfaları, yapıry ve HEX dosyalarını basitca görüntüleyebilmek dahilin hazırlanmış ve görevini layıkıyla yerine getirebiliyor. Tüm formatları görüntüleyebildiği durumde basit bir arayüze ve ve hızlı bir açılışa sahip durumda.

BMP, JPG, GIF, PNG, TGA ve başka resim formatlarını açabilmenin tarafında MP3, MIDI, MPG, WMV ve AVI formatlarını da oynatabiliyor ve açıkçası gereksinim duyabileceğiniz her türlü dosyayı basitca görüntüleyebiliyor. Resim dosyalarında exif bilgilerini de gösterebilen, resimleri çevirip küçük efektler verebilen Universal Viewer detaylı bir ayarlar menüsüne de sahip.

Plug-in desteği sayesinde hususilikleri geliştirilebilir olan program Windows sağ tık menünüze ekleniyor ve böylece istediğiniz dosyayı Universal Viewer ile açmak çok basit bir durum alıyor.

Full Oyun İndir Resim
universal-viewer-pro-indir-full

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz