Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / UltraISO Premium Edition İndir 9.6.0.3000 Full

UltraISO Premium Edition İndir 9.6.0.3000 Full UltraISO Premium Edition İndir 9.6.0.3000 Full

UltraISO Premium Edition İndir 9.6.0.3000 Full İndir

UltraISO Premium Edition 9.6.0.3000 Full İndir

Sabit sürücülerin kapasitelerinin arkaması ve CD/DVD kullanımının yayılması ile birlikte kullanıcıların bir çoğu CD ve DVD’deki oyunlarını sabit sürücülerine kopyalayarak daha hızlı çalıştırmaya; uygulama, program ve filmlerin yedeklerini de sabit sürücülerinde saklamaya başladılar. Artık CD ovacı uygulamalarının birçoğu dahileriği bir bütün duruminde tutan CD imajları hazırlamanıza izin veriyor, CD/DVD imajlarını tekrar CD’ye veya DVD’ye yazabiliyorsunuz.

Ultra ISO ile türli biçimlerdeki CD/DVD imajlarının dahileriğini görebiliyorsunuz. Uygulkör bununla da kalmayarak sahibi olduğunuz imajın biçimini değiştirebiliyor, dahilerisindeki dosya ve klasörleri kopyalayabiliyor ve imajın dahilerisine dosya atabiliyor. Uygulkör boot (açılış) bilgisini barındıran imajlarda herhangi bir bozulmaya neden olmuyor, hatta istenirse imajı bozmadan boot bilgisini de değiştirmenize imkan tanıyor. Deamon Tools ve Nero Image Drive gibi sanal sürücü uygulamalarıyla tamamen ahenklu olan Ultra ISO, bütün Windows sürümlerini de tam olarak destekliyor.

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz