UFS Explorer Professional Recovery 5.11.1 Full İndir

UFS Explorer Professional Recovery, kullanıcıların otomatik veri analizi sağlayan ve tarama modu ile veri kaybı veya silinmiş kurtarmak yardımcı olmak için özel olarak inşa edilmiş bir yazılım uygulamasıdır.

Kullanıcıların sabit diskler , flash sürücüler , bellek kartları , disk görüntüleri , sanal görüntü dosyaları , yanı sıra RAID yapılandırma öğeleri dosya ve klasörleri erişim sağlayan bir temiz ve basit arayüzü spor.

Ayrıca, kayıp bölümleri , dosya ve klasörleri , öğeleri kopyalamak başlamadan önce görünümü veri boyutu bilgileri , ve test için arama için otomatik arama işlemleri ,disk bölümleri görüntüleme ve izole disk bölümlerigörüntü dosyası kaydetmek için onaltılık izleyici aracını kullanabilirsiniz olası hatalar için sistem tutarlılık dosya .

UFS Explorer Professional Recovery , bir önceki dosya sistem durumunu kurtarmak bir sanal disk veya disk görüntü üzerinde tarama sonuçları , erişim dosyaları ve dizinleri kurtarmak için gerekiyorsa dosya sistemi çeşitleri arayın ,tarama parametrelerini tanımlamak için imkanı kullanım sağlayan .

Dahası , program , dosya veri analizi özellikleri dosya ve klasör veri tahsisi analiz ederek veri hasar nedenleri teşhis edebilir , ve RAID kurtarma işlevleri için destek sağlar .

Kayda değer diğer önemli seçenekler mantıksal veri yapısı kusurları onarmak için kaynak sürücülerde verileri değiştirmek sağlamak , ve bir sabit diskte herhangi bir desteklenen depoları kopyalarını oluşturun.

Bizim test sırasındaaracı çok hızlı bir şekilde ve tüm süreç boyunca hatasız bir görev yürütmektedir fark etmişsinizdir.

Her şeyi kabul , UFS Explorer Professional Recovery birçok gelişmiş kurtarma ve analiz özellikleri ile dolu geliyor , ve özellikle daha deneyimli kullanıcılar için uygundur .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar