????????????????????????????????????????????????????

Cep telefonu tarifemizden memnun olmadığımız zaman veya yüksek faturalarla karşılaştığımız zaman yeni bir tarife aramak, diğer operatörlerin tarifelerini değerlendirip en avantajlı tarifeyi seçmek hep çok zor olmuştur. Turkcell, Vodafone ve Avea tarifeleri için her bir operatörün kendi web sitesini incelemek veya mağazaya gidip bilgi almak yerine artık tarifeleri kolayca inceleyebileceğiniz ve ihtiyacınıza uygun tarife önerilerini bulabileceğiniz bir web sitesi var. Tarifebilir.com çok basit sorularla GSM ihtiyaçlarınızı tespit edip Turkcell, Vodafone ve Avea tarifeleri arasından size en uygun tarifeleri listeliyor.

tarifebilir-2

Dilerseniz sizin için önerilen tarifeleri fiyatına, içerdiği dakika, SMS, internet miktarına göre veya sıralayıp size en uygun tarifeyi bulabilirsiniz. Ayrıca tarifebilir.com sizin şu anki operatörünüzü ve geçmek istediğiniz tarifeyi düşünerek tarifeye geçiş için ne yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak e-posta adresinize gönderiyor. Bunun için seçmek istediğiniz tarife için tarifeye geçiş formunu doldurmanız yeterli.

Önerilen tarifeler yerine tüm Turkcell, Vodafone veya Avea tarifeleri için hazırlanan sayfaları ayrı ayrı da inceleyebilirsiniz. Örnek olarak tüm Avea tarifeleri için bu sayfayı ziyaret edebilir ve filtrelere göre tüm faturalı ve faturasız, tercihinize göre kontratlı veya kontratsız tarifeleri listeleyebilirsiniz. Turkcell tarifeleri ve Vodafone tarifeleri için de link üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

En Güncel GSM Kampanyaları ve Faydalı Bilgiler

Tarifebilir.com’da Turkcell, Vodafone ve Avea tarifeleri haricinde yeni çıkan kampanya duyuruları, akıllı telefon incelemeri, uygulama incelemeleri ve sizi yüksek GSM faturalarından kurtaracak faydalı bilgiler bulabilirsiniz. İşte bunlardan bazıları:

Vodafone’dan Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Duran ve Devreden tarifelerini abone alımına kapatan Vodafone, yine duran ve devreden özelliğe sahip yepyeni Akıl Küpü Tarifeler ile kullanıcılarına avantajlı teklifler sunuyor. Vodafone Akıl Küpü Tarifeler ile ilgili ayrıntılı bilgi için web sitesindeki yazıyı okuyabilirsiniz.

HTC One M9 Fiyatı ve Özellikleri

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC One M9 da Samsung’un yeni modeli Galaxy S6 gibi Barselona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresinde(Mobile World Congress) tanıtıldı. HTC One M9 özellikle Android tutkunları tarafından bekleniyordu ve görücüye çıktığı andan itibaren de beğenileri toplamaya başladı. İspanya’nın Barselona kentinde tanıtımı yapılan HTC One M9 özellikleri ve tasarımı ile iştah kabartmaya yetti. HTC One M9‘un resmi olarak piyasaya çıktıktan sonra çok satılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yazının devamı için tarifebilir.com’u ziyaret ediniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar