bedava-sms

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Bedava SMS 2016 – 2017

Ülkemizde aktif olarak hizmet veren operatör firmaları, sunmuş oldukları uygun fiyatlı kampanyalar ile birçok müşteri tarafından abonelik hizmeti alabilmektedir. Bu hizmetler konusunda müşteriler, belirli ücret ödeyerek belirli süre aralıklarında kullanılabilmek için SMS sayısına sahip olabiliyor. Bu SMS’leri de almış olduğunuz paketleriniz kapsamında dilediğiniz kişiler ile kolayca harcayabilirsiniz. Paketler her ne kadar cep dostu ve uygun fiyat aralıklarında olsa da, bu tür paketlere ücret ödemek istemeyen pek çok kişi soluğu internette alıyor. Bu yazımızda aşağıda vermiş olduğumuz metodları uygulayarak sizler de hiçbir ücret ödemeden kolayca SMS paketi sahibi olabilirsiniz.

 Kampanyalardan Nasıl Yararlanılır?

İnternet üzerinden SMS Paketleri kampanyalarından kısa sürede yararlanabilmek için, lütfen aşağıda abonesi olduğunuz mobil operatör şirketi ile ilgili verilen işlemleri yapınız. Farklı bir mobil iletişim operatörünün uygulamasını yaptığınız takdirde hattınıza belirtilen paketler yüklenmemekte ve SMS ücretleri de hattınızdan kesilmektedir. 2016–2017 yılı içerisinde de kesim yaşayanlar elbet olabilmekte, bu yüzden dikkat etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava SMS Alma

1-) Eğer sizde bir Turkcell kullanıcısıysanız, öncelikli olarak telefonunuzun SMS gönderme bölümünü açmanız gerekmektedir. Bedava sms, bu bölümü açtıktan sonra telefonda mesaj alıcı kısmına 2222 yazmalısınız. Bu işlemden sonra ise mesaj bölümünü açarak “Evet SMS” cevaplamanız gerekiyor. Sonra mesajı aynı operatör numarasına gönderiniz. Belirli bir süre sonra telefonunuz içerişimde bedava SMS paketinizin aktif olduğuna dair onay mesajı, cep telefonunuza ulaşmaktadır.

2-) Yine Turkcell hattına üye olan kişilere özel bir kampanya daha yer alıyor. Telefonunuzun SMS bölümünü açıyorsunuz. Alıcı bölümüne yine 2222 yazıyorsunuz. Fakat burada mesaj bölümüne geldiğiniz zaman ise “Merhaba” yazıyorsunuz ve mesajınızı aynı numaraya gönderiyorsunuz. Daha sonra size Turkcell şirketi tarafından otomatik olarak oluşturulmuş olan bir mesaj ulaşıyor. Bu mesaj kapsamında sizde ne kadar SMS kazandığınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Avea ve Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Alınır?

Eğer bir Avea-Türk Telekom kullanıcısı olarak bulunuyorsanız, SMS paketi kazanabilmek için bu işlemi uygulamanız zorunludur. İlk olarak telefonunuzun mesajlar bölümünü açmanız gerekiyor. Buradan mesaj oluştur seçeneğine tıkladıktan sonra telefonunuzun alıcı bölümüne “5555”, mesaj bölümüne de HERYONE olarak geri gönderiyorsunuz. Mesajınızı gönderdikten kısa zaman sonra sistem tarafından gönderilmiş olan otomatik bir mesaj alıyorsunuz. Bu mesaj geldiği zamanda mesaj içeriğinde ne kadar SMS paketi kazandığınızı belirten mesajı alıyorsunuz.

Vodafone Bedava SMS Alma

Vodafone hattı ile ilgili şuan için herhangi bir kampanya paketi yer almıyor. Fakat Vodafone Self Servis bölümüne girerek, sizde günlük 10 adet ücretsiz olarak sunulmaya devam eden SMS paketinizi hemen kullanabilirsiniz. Daha sonra zaten bedava mesaj hakkı sahibi oluyorsunuz. Sizde cep telefonu şirketlerinin sunmuş olduğu bedava SMS kampanyalarını uygulayarak rahatlıkla bedava SMS hakkına sahip olabilirsiniz.

Bedava internet Ayarları Nasıl Yapılır?

Ayrıca bedava internet için de sitemizin ilgili konusunu ziyaret edebilir ve çalışma mantığını anlayabilir, sınırsız ve ücretsiz bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: wifi şifre kırma

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz