Güncel
Anasayfa / Mobil / APK Oyun İndir / Thor The Dark World The Official Game İndir v1.0.0 – Android Oyun

Thor The Dark World The Official Game İndir v1.0.0 – Android Oyun Thor The Dark World The Official Game İndir v1.0.0 – Android Oyun

Thor The Dark World The Official Game İndir v1.0.0 – Android Oyun İndir

Thor The Dark World The Official Game Android İndir v1.0.0 Apk + Data + Offline

“NOTE: This game requires 1.6Gb of free storage space in order to install. If the download does not start in Google Play, it may be because there is not enough free space on device”

Kara Elflerin lordu ve Asgard’ın kadim düşmanı Malekith, Dokuz Dünya’yı yok etmek için bir istila düzenler! Thor, hızlı hareket edip Kara Elflerin evreni karanlığa gömmesine engel olmalıdır. Asgard’ın en büyük savaşçılarıyla gücünü birleştir ve Malekith’in karanlık emellerini durdurup Dokuz Dünya’da düzeni yeniden sağlamak için destansı bir maceraya atıl.

ASGARD’IN KAHRAMANLARI – Sif, Heimdall ve Üçlü Savaşçılar gibi efsanevi Asgardlılarla yan yana çalış ve savaş. – Düşmanları taktiksel olarak yenmek için yürekli Asgard savaşçıları olan 7 Einherjar türünü çağır. – Müttefiklerinin ışınlanma ve iyileştirme gibi eşsiz yeteneklerini yükselt ve serbest bırak.

DÜNYA AĞACININ HER YERİNDE TEHLİKE – Her biri farklı meydan okuma ve hedefler içeren 90 hızlı görev tamamla. – Yağmacıların ve Kara Elflerin kuşatması altındaki dünyaları gez ve müttefiklerinle onları özgür kıl. – Jotunlar, Yağmacılar, Kaya Devleri, Kara Elfler ve dahasının acımasız saldırısıyla yüzleş.

SAVAŞA HAZIRLAN – Thor için 10 güçlü çekiç ve zırh setinin kilidini aç ve onları yükselt. – Thor için yeni ve yıkıcı özel becerileri öğren ve savaş için hangisini yükseltip kuşanacağına karar ver.

ARENALARI FETHET – 4 hayatta kalma arenamızda seni Malekith’in ordularıyla karşılaştıracak olan zorluk seviyesi artan savaş dalgaları. – Benzersiz ödüller almak için haftalık lider panosunun üst sıraları için yarış. – Dünyayı yenemezsen arkadaşlarını alt edebilirsin. Daha büyük ödüller için Arkadaşlar lider panosunda en üst sıralara ulaş!

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz