Tanıtım Yazıları

Tango Kursu

tango

Tango, hayatın tüm duygularını içerisinde taşıyan duygu dolu bir danstır. TangoVizyon tango kursu ile bu muhteşem dansı öğrenecek ve bu dansın büyüsüne sizde kapılacaksınız.

Tango kursumuza başladıktan sonra 1 saat 15 dakika süren derslerimiz ile ilk önce temel hareketleri öğrenip, daha sonra pratik saatlerinde dansınızı pekiştirip geliştirebilirsiniz.

Tango sınıflarımız maksimum 12 çift ile yapılmakta ve partner eşitliği sağlanmaktadır. Tangoya başlamak için partner şartı bulunmamaktadır.

Tango Dersi

Tango dersleri sizinle aynı seviyede dans geçmişine ve bilgisine sahip kişilerle birlikte tango dersi almanızı sağlayan sosyal bir ortamdır.

Tango Grup dersi size tangoyu bir hobi olarak sevdirmesinin yanı sıra, kişisel gelişiminiz için çok önemli bir unsurdur.

Tango grup dersleri ile iletişiminiz güçlenir, takım bilinciniz, empati – sorumluluk bilinciniz, analitik düşünce gücünüz artar aynı zamanda egzersiz ve spor yapmanızı sağlar.

Tangovizyon grup dersleri haftada bir gün 1 saat 15 dakika sürmekte aynı zamanda Cumartesi günleri yaptığımız pratiklere de katılma imkanı vermektedir.

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz:

Adres: Perpa Ticaret Merkezi B blok Kat: 13 No: 2540 Şişli İstanbul

Tel: 0553 005 1375

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…