Fıkralar derlenerek hazırlanan film gibi görünen Sümelanın şifresi 2 izle diğer filmlere göre daha belirgin bir olay örgüsü yer alıyor. Karadeniz fıkralarında Alman, İngiliz yâda Fransız ile derde girmiş olan Temel seferde bir Rus mafyasına karışıyor. Çocukluğundan beri sevdiği, Zuhal’i babasından istemeye gitmiş reddedildiği zaman kendini kanıtlayabilmek adına çok zengin olmanın planlarını yapmaya başlıyor. Zengin olunca Zuhal’in babasını ikna ederek sevdiğine kavuşacaktır. Diğer komedi filmlerine göre sümelanın şifresi 2 temel izleme sırasında güldürü konuşmaları oldukça sade anlatılmış.

Filmin Konusu, Bu filmde tek güldürü eğrisi küfür seçilmemiş. Trabzon’da geçen film lazların doğal komik yaşamlarından yararlanabilme fırsatını vermiş. Oyuncular da başarılı olunca, bu avantajları çok iyi kullanış. Film içerisinde espri bulunmasa bile sümelanın şifresi 2 temel full izleme sırasında karakterler hareketleriyle gülebilirsiniz. Da Vinci Şifresi filminden yola çıkarak, en iyi arkadaşı Turgay ile beraber Sümela Manastırı’nın şifresini çözmek için hazineyi bulmanın peşine düşüyor. O sırada bir Rus mafyasıyla, bir Türk mafyasının mal karşılığı esasında altınları takas edeceklerinden haberi bulunmamaktadır. Çıkan çatışma sırasında kaybolmuş olan altınlar Temel’in kazdığı çukura düşmüş ve bu kez Temel Rus mafyası arasında bir kovalamaca başlayacaktır. Sitemiz sümelanın şifresi 2 izle imkânı bulunmaktadır. Ayrıca sitemizden Müttefik izle filmini de izleyebilirsiniz.

Yerli Komedi Filmi, Sümela’nın Şifresi 2 Temel serisinde yönetmen Adem Kılıç, sümelanın şifresi 2 izle konusunda kahkahayı garanti ediyor. Alper kul mükemmel performansıyla dikkat çekmeye devam eden Sümela’nın Şifresi 2 Temel 2017 tarihinde sevenleri ile bir araya geliyor. Karadeniz’i gerçek yaşamıyla dört dörtlük şekilde anlatılmış olan bir film yapmak istediğini söylemişti. İlk film çok güzel tepkiler alan film turizm sektörüne de oldukça katkı sağlamıştı. İlk filme göre çok daha komik bir film bizleri bekliyor. 2017 yılında çıkacak sümelanın şifresi 2 temel full izleme ile daha iddialı bir film oldu. Sayfamız içerisinde sümelanın şifresi 2 izle seçeneği film vizyona girdiği an sizlerle bir araya gelecektir. Sizde komediye doymak için hemen bu adresten başarılı filmi hemen izleyebilirsiniz. Sinema izle ekibi iyi seyirler diler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar