Güncel
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / SpinMop Temizlik Seti

SpinMop Temizlik Seti SpinMop Temizlik Seti

SpinMop Temizlik Seti

Uğurlar Plastik, gelişen modern yaşama uyum sağlayacak yeni temizlik setleri ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Uğurlar plastik’in yeni ürünü olan SPIN MOP JOKER yüksek kalilteli plastikten üretilmiş temizlik setidir . Ergonomik tasarımı sayesinde çok işlevsel olup, kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Tek kova ile yıkama ve kurutmayı zahmetsizce yapar ve temizliğin konforunu yaşarsınız. Yeni sistem asansör kova ile yıkama ve kurutma aşamasında enerji tasarrufu sağlar.

Spin Mop temizlik kovasında Yıkama için sıkmayı aşağıda, kurutma için sıkmayı yukarı çekerek kullanırsınız. Teleskopik sapı ile istediğiniz gibi kendinize göre boyunu ayarlayabilirsiniz. Spinmop Joker temizlik seti içeriğinde yuvarlak ve düz olmak üzere iki farklı mop deneyimini yaşayabilirsiniz.

%100 microfiber başlığı sayesinde ortamdaki tüm toz, mikrop ve bakteriler hapseder. Kolay, hızlı ve hijyenik temizlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliği ile zamandan tasarruf sağlarsınız. SpinMop temizlik setleri ile ilgili diğer ürünlerimizi incelemek için sitemizi SpinMop ziyaret edebilirsiniz.

Full Oyun İndir Resim
spinmop-gen-1__810x810px

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz