Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Sisulizer Enterprise Edition İndir 3.0 Build 341 Full

Sisulizer Enterprise Edition İndir 3.0 Build 341 Full Sisulizer Enterprise Edition İndir 3.0 Build 341 Full

Sisulizer Enterprise Edition İndir 3.0 Build 341 Full İndir

Sisulizer Enterprise Edition 3.0 Build 341 Full İndir

Yazılım lokalize ve gelirinizi artırmak . Eğer uygulamaları yerelleştirmek ve yeni dilde onları kullanılabilir yaptığınızda, yeni pazarlar ve yeni gelir kaynakları açın. Sisulizer bunu kolay birden çok dilde yazılım sunmak yaparak karlarını artırmak sağlar . Çevirmen kaynak koduna erişim vermeyin . Sisulizer ile, onları karmaşık programlama kodu ile Wade yapmadan , ihtiyaç duydukları bilgileri ile çeviri ekibi sağlamak , ve kaynak kodu kontrol vazgeçmeden olabilir .

Sisulizer kolay birçok dile yazılım çevirmek yaparak artan satış ve kar için kapıyı açar . Sisulizer ile, ve güçlü, kolay kullanımlı görsel ” ne görmek ne elde ediyoruz ” editörü ile çevirmen iş . Ve , Sisulizer işlemi üzerinde tam kontrol sağlar .

Sisulizer sürüm 3 Android , FireMonkey , Delphi XE2 64-Bit ve geliştirilmiş gibi yeni platformları için destek ile birlikte geliyor . NET desteği. Bu bizim kullanıcılar tarafından talep dahili Çeviri Memory Editor , gerçek HTML önizleme ve onlarca daha yararlı gelişmeler gibi birçok yeni özellik ile birlikte geliyor .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz