Sisulizer Enterprise Edition 3.0 Build 341 Full İndir

Yazılım lokalize ve gelirinizi artırmak . Eğer uygulamaları yerelleştirmek ve yeni dilde onları kullanılabilir yaptığınızda, yeni pazarlar ve yeni gelir kaynakları açın. Sisulizer bunu kolay birden çok dilde yazılım sunmak yaparak karlarını artırmak sağlar . Çevirmen kaynak koduna erişim vermeyin . Sisulizer ile, onları karmaşık programlama kodu ile Wade yapmadan , ihtiyaç duydukları bilgileri ile çeviri ekibi sağlamak , ve kaynak kodu kontrol vazgeçmeden olabilir .

Sisulizer kolay birçok dile yazılım çevirmek yaparak artan satış ve kar için kapıyı açar . Sisulizer ile, ve güçlü, kolay kullanımlı görsel ” ne görmek ne elde ediyoruz ” editörü ile çevirmen iş . Ve , Sisulizer işlemi üzerinde tam kontrol sağlar .

Sisulizer sürüm 3 Android , FireMonkey , Delphi XE2 64-Bit ve geliştirilmiş gibi yeni platformları için destek ile birlikte geliyor . NET desteği. Bu bizim kullanıcılar tarafından talep dahili Çeviri Memory Editor , gerçek HTML önizleme ve onlarca daha yararlı gelişmeler gibi birçok yeni özellik ile birlikte geliyor .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…