Yabancı dizilerde yeni sezon bölümler ve vizyondaki en güncel filmler HD dizi film izleme sitesinde!

İnternette birçok kişinin favori aktivitesi, birbirinden kaliteli yabancı dizileri ve filmleri takip etmek! Artık haber sitelerine, sürekli aynı paylaşımların olduğu sosyal ağlara takılmak canınızı sıkıyorsa, gerçekten kaliteli vakit geçirmek ve yeni şeyler keşfetmek, ufkunuzu açmak istiyorsanız yabancı dizi ve filmleri izlemenizi öneririz! Tarihi konularda, fantastik konularda ya da suç dünyası alanında, dünya tarihine geçmiş çeşitli kriminal portrelerin işlendiği, aile ve aşk hayatına dönük senaryoların öne çıktığı kaliteli yapımları izlemek için iyi siteler ararız! Artık 480p ya da 360p gibi düşük çözünürlükler kimseye keyif vermiyor, bu sebepten 720p ve 1080p gibi yüksek hd kalitesinde video izleme platformlarını tercih ediyoruz ve böyle bir site artık bizimle birlikte.

2016 ve 2017’de ses getirecek en popüler diziler

Sitemizi tanıtmadan önce bu yıl ve önümüzdeki sene bizleri hangi projeler bekliyor bir göz atalım. Hemen herkesin takip ettiği birçok yabancı dizi var. Popüler yabancı dizilerden Game of Thrones fantastik ve tarih kokan bir öykü sunuyor. George R R Martin eseri. Zombi konusunu işleyen ve dünyada bir trend yaratan Walking Dead ise milyonlarca fanı bulunan bir dizi. Peki ABD başkanlık yarışını anlatan House of Cards dizisine ve Kevin Spacey’in oyunculuğuna ne demeli? Siber güvenlik ve dünya düzenine getirdiği eleştirel yaklaşımlarla geniş bir kitle tarafından izlenen Mr Robot desek? Kısacası yabancı diziler gerçekten yerli tv eserlerine göre, çok geniş bir dünya ve size her anlamda iyi gelecek eserler! Dizi izleme siteleri arasında bu saydığımız yabancı dizileri en kısa süre içinde sitelerine yükleyen ve ses ve görüntü kalitesi bazında çok öne çıkan bir portal olan Sinematime.com yabancı dizi izlemek isteyenlerin ilk tercihi olmuş durumda!

1080p tek part altyazılı yabancı filmler burada izlenir!

Görüntü kalitesi yüksek olsun, film izleme seçenekleri hem altyazılı hem de orijinal dilinde olsun diyorsanız Türkiye’de yabancı film severlerin uğrak noktası olmuş bir platformdan sizlere bahsedeceğiz. Gelen her yeni sezonda her yeni filmde yeni bölümde en kısa süre içinde en yüksek hd seçeneği ile yükleme yapan ve izleyicilerine sunan Sinematime, en sevdiğiniz dizilerin tüm sezon ve bölümlerinin olduğu bir platform. Sinemada izleme olanağı bulamadığınız filmler yüksek kalitede sizlerle bu sitede buluşuyor. Sinematime ile dizi-film izlemek hem kolay, hem de çok keyifli. TV ekranına yapacağınız HDMI bağlantısıyla bilgisayarınızı televizyona bağlamanız mümkün. Telefon, tablet ya da laptop ile de 1080p film izle keyfini en iyi şekilde burada yaşayabilirsiniz.

IMDB puanına göre en iyi dizi ve filmler

Site içi yorumlarına, izlenme sayılarına, popülerlik ve IMDB puanlarına göre sıralanmış yüzlerce yabancı yapımı, Warner Bros filmleri, süper kahraman filmleri, HBO dizileri, Netflix dizileri gibi farklı içerikler bu sitede karşımıza çıkıyor ve reklamlardan arındırılmış sade tasarımı ile oldukça güzel görünüyor. Sinematime.com, yabancı film izleme keyfinden mahrum kalmak istemeyen kişilerin kopamadığı bir platform! İstediğiniz diziyi tüm bölümleri ile izleyebildiğiniz, son çıkan filmlere herkesten önce ulaşabildiğiniz, yorumlar yapabildiğiniz büyülü bir dünya! Sevilen onlarca içeriği kaçırmamak istiyorsanız, Flash gibi ya da Arrow gibi fenomen olmuş TV yapımlarını takip etmek istiyorsanız, güncel filmlere 1080p hd kalitede full +full şekilde ulaşmak istiyorsanız sizi sinemanın kalbine Sinematime adresine bekliyoruz!

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar