Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Sandboxie İndir 4.04 Full

Sandboxie İndir 4.04 Full Sandboxie İndir 4.04 Full

Sandboxie İndir 4.04 Full İndir

Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.

Eğer Sandboxie, bilgisayarınızı yavaşlatan önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir yüklemek istediğiniz programları yüklemek için sanal disk düzenlendi. Eğer iz sanal disk olmadan kaldırılabilir Eğer sisteminizde yüklü programları kaldırdığınızda. Bu şekilde, sistem ve bilgisayarınızın ilk günkü performansını herhangi bir yavaşlama kullanmak mümkün olmayacaktır. Sizin için oluşturulan Kötü amaçlı yazılım Sandboxie’nin sanal bilgisayarınıza ulaşmasını engeller. Bu alanda dosyaları ve posta güven olacaktır.

Full Oyun İndir Resim
sandboxie-indir-full

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

 

SandboxieSandboxie fullSandboxie crack

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz