Sanal Telefon müşterilerinin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap vererek, çağın isteklerine ayak uydurarak müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı ve daima uyum içinde çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız vermiş olduğu güven, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde öncü firma olmayı başarmıştır.

PolaT-Media Bilişim Hizmetleri: Orta ve büyük ölçekli işletmelerin, çağrı merkezlerin kurumsal seviyede iletişim ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmettir. Eski analog santrallerdeki ek modül/lisans ücretleri, yıllık yenileme ve sınırlı yazılım yükseltme/güncelleme seçenekleri Ip Santral ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Sanal (Telefon) Santral ile aynı özelliklere sahip olan Ip Santral farklı olarak aylık ödeme yerine santralin cihazı alınarak lokasyona kurulum gerçekleştirilmektedir. Mekandan bağımsız olarak internetin olduğu heryerden kullanılabilir.

İş yerinize gelmeden;

Cep telefonunuzdaki mobil uygulamanız ile, Evinizde kullanacağınız ip-telefon ile, Bilgisayarınızdaki programlar(softphone) ile sanki işyerinizdeymişsiniz gibi kullanabilirsiniz.

Web: www.sanaltelefon.net Mail: info@sanaltelefon.net Telefon: + 90 (850) 4551201 Fax: + 90 (850) 4551229

sanal-telefon-numara-tahsisi

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar