Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Sanal Telefon Numara Tahsisi İle Artık Bağımlı Kalmayın

Sanal Telefon Numara Tahsisi İle Artık Bağımlı Kalmayın Sanal Telefon Numara Tahsisi İle Artık Bağımlı Kalmayın

Sanal Telefon müşterilerinin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap vererek, çağın isteklerine ayak uydurarak müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı ve daima uyum içinde çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız vermiş olduğu güven, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde öncü firma olmayı başarmıştır.

PolaT-Media Bilişim Hizmetleri: Orta ve büyük ölçekli işletmelerin, çağrı merkezlerin kurumsal seviyede iletişim ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmettir. Eski analog santrallerdeki ek modül/lisans ücretleri, yıllık yenileme ve sınırlı yazılım yükseltme/güncelleme seçenekleri Ip Santral ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Sanal (Telefon) Santral ile aynı özelliklere sahip olan Ip Santral farklı olarak aylık ödeme yerine santralin cihazı alınarak lokasyona kurulum gerçekleştirilmektedir. Mekandan bağımsız olarak internetin olduğu heryerden kullanılabilir.

İş yerinize gelmeden;

Cep telefonunuzdaki mobil uygulamanız ile, Evinizde kullanacağınız ip-telefon ile, Bilgisayarınızdaki programlar(softphone) ile sanki işyerinizdeymişsiniz gibi kullanabilirsiniz.

Web: www.sanaltelefon.net Mail: [email protected] Telefon: + 90 (850) 4551201 Fax: + 90 (850) 4551229

sanal-telefon-numara-tahsisi

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz