Son Eklenenler
Muhteşem Showman (2017)

Muhteşem Showman (2017)

access_time 8 saat Önce    remove_red_eye 3 Görüntüleme

MegaNz Openload StreaMango Vidmoly Muhteşem Showman izle IMDB 8 12 yаşındа askerlеrе аtıştırmаlık vе kiraz rumu sаtаrаk ticаrеtе аtılаn...

Pitch Perfect 3 (2017)

Pitch Perfect 3 (2017)

access_time 9 saat Önce    remove_red_eye 2 Görüntüleme

MegaNz Openload StreaMango Vidmoly Pitch Perfect 3 izle IMDB 6.3 Sаdеcе kadınlаrdаn oluşаn bir Acаpеllа grubu olаn Bеllаs, Dünya...

Wondershare Recoverit Full İndir

Wondershare Recoverit Full İndir

access_time 11 saat Önce    remove_red_eye 4 Görüntüleme

Wondershare Recoverit 7.0.4.7 Full İndir Wondershare Recoverit ile fotoğraflar, videolar, belgeler ve diğeri dosyalar dahil olmak suretiyle tüm dosya türlerini...

Rockstar Games Red Dead Redemption SonLeveL Oyun Haberleri

Rockstar Games Red Dead Redemption SonLeveL Oyun Haberleri

access_time 3 ay önce comment Yorum Yok 148 Görüntülenme

Beklenen oyun haberleri arasında Rockstar Games Red Dead Redemption 2 adlı oyun bulunmaktadır. Rockstar Games Red Dead Redemption 2′ nin 26 Ekim 2018’de Xbox One ve PlayStation 4’te piyasaya çıkacağını doğrulandı. Gecikme için resmi Rockstar Games bloğunda yapılan özür duyurusu resmen yayınlandı. Beklenen oyunun 2017 sonbaharından sonra 2018 baharında çıkması gerekmekteydi. Rockstar’a göre bu yeni gecikme, oyunu geliştirmek için stüdyoya ekstra zaman kazandırmıştır.

 

SonLeveL Oyun Haberleri

 

Yapılan mobil oyun incelemeleri ve online oyun incelemeleri sonucunda meydana gelen gecikmenin nedeni merak edilmekteydi. Red Dead Redemption 2′ nin 26 Ekim 2018’de piyasada yerimizi almak için can atıyoruz. “Bu geç kalmadan dolayı hayal kırıklığına uğrayan tüm oyun severlerden özür dileriz, oyunun çok öncesinden bitirilmesini bekliyorduk” şeklinde yapılan açıklama ile sanal platformda bekleyen oyuncuların merakı giderilmiş oldu.

 

Devamında ise “Sabrınız için içtenlikle teşekkür ederiz ve oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren gecikmenin buna değdiğini göreceksiniz. Önümüzdeki haftalarda sizinle daha fazla bilgi paylaşmak “dedi. Yayın tarihi ilanının yanı sıra, sitede görebileceğiniz yeni ekran kareleri de sanal platforma konuldu. Daha önce belirtildiği gibi, Red Dead Redemption 2, kahraman Arthur Morgan’ı ve Van der Linde çetesini “yaşamak için Amerika’nın muazzam ve engebeli kalbi boyunca soyun, mücadele ve çalmaya başlarlar.” sloganı kullanıldı.

SonLeveL

SonLeveL

Oyunun Fragmanları Çıktı!

SonLeveL Oyun İncelemeleri

Mayıs 2017’de çeşitli alanları gösteren yeni görüntüler aldık ve ondan önce Redemption 2’nin ilk fragmanı aldık. Kısa süre önce, Eylül 2017’de, Rockstar, oyunun hikayesini, dövüş sanatını, karakterleri ve genelindeki bazı dikkate değer anları çalınan ikinci bir Kırmızı Öldürme İfrazı 2 fragmanı yayınladı.

 

Red Dead Redemption 2 hem geliyor. PS4 ve Xbox One; Ancak henüz bir PC sürümünde hiçbir kelime yoktur. İlk Red Dead Redemption PC’ de piyasaya çıkmadı, ancak Rockstar ‘ın son büyük sürüm olan Grand Theft Auto V, PC ‘ye girdi.

 

İlginçtir ki Aralık 2017’de Grand Theft Auto V oyuncuları, Red Dead Redemption 2’ye bağlanan bir güncellemede gizli görevlere referanslar keşfedildi. Rockstar daha sonra GTA Online oyuncularına, “sınırdan kayıp bir masal söylentileri” izlemelerine yardımcı olmak için bir ipucu veren bir e-posta gönderdi. Bu görevin tamamlanmasıyla, Red Dead Redemption 2’de kullanılmak üzere Double-Action Revolver oynayan oyuncular verildi.

 

Red Dead Redemption 2’ yi kuşatan büyük sorulardan biri de GTA Online ‘ın başarısının nasıl bir faktör olacağıdır. Rockstar oyun için çevrimiçi bir bileşen açıklamadı ise de, stüdyo ana şirketi Take-Two’nin CEO’su Strauss Zelnick, daha önce şirketin tüm oyunlarında değilse de çoğuna dahil edilmek üzere “tekrarlayan tüketici harcamaları” unsurunun yer almasını beklediğini söyledi. Bununla birlikte, bu modelin belirsizliğini alacağı kesin formu bıraktı.

SonLeveL Oyun inceleme ve tanıtımları

SonLeveL

 

Kategoriler

Rockstar Games Red Dead Redemption SonLeveL Oyun Haberleri İçin Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar