rinoplasti ameliyati

Rinoplasti ameliyatı olup ameliyatın sonuçlarından memnun kalmayanlar tekrar burun estetiği ameliyatı yaptırmak istediğinde daha dikkatli tercihler yapmaktadır. Çünkü büyük titizlik isteyen bu ameliyatı her plastik cerrahisi başarılı bir şekilde yapabilir diye bir garanti yoktur. Bu yüzden çok iyi bir araştırma yaparak doğru seçimler yapmak gerekir. Rinoplasti ameliyatı için Op. Dr. Mert Demirel’İ tercih edenlerin çoğunlukla memnuniyetlerini dile getirmesi bu kişinin mesleğinde başarılı bir plastik cerrahisi olduğunu kanıtlamaktadır. Her cerrahi operasyonda olduğu gibi tabi rinoplasti ameliyatında da bazı sorunlar yaşanabilir ama önemli olan bu sorunun cerrah hatasından kaynaklanmamasıdır. Hastanın bu detayı göz önünde bulundurarak plastik cerrahi uzmanını seçmesi yaptıracağı estetiğin sonucunu muhakkak etkileyecektir.

Burun Estetiği hem bayanların hem erkeklerin daha güzel görünmesi için tercih ettikleri bir cerrahi operasyondur. Tabi bu estetik ameliyatı sırasında ya da sonrasında hiçbir sorun yaşanmaması da en çok önem verilen konulardan bir tanesidir. Bugüne kadar birçok kişi farklı sebeplerden dolayı burun estetiği yaptırmıştır ama hepsinin memnuniyetlik derecesi aynı değildir. Kimi tam istediği sonuca ulaşırken kimisi zamanı geri sarıp bu ameliyatı hiç yaptırmamış olmayı dilemektedir. Bu tamamen plastik cerrahinin başarısından ya da başarısızlığından kaynaklanıyor diyemeyiz ama burun estetiği sonucunun başarısında en etkili faktör tercih elden plastik cerrahisidir diyebiliriz. Her ne kadar bazı olumsuz sonuçlar hastadan kaynaklanıyor olsa da cerrahi operasyonun sonucunu garantilemek açısından plastik cerrahi uzmanınızı çok iyi seçmelisiniz.

Burun ameliyatı yaptırmak isteyenler genelde bu ameliyat sırasında farklı bölgeleri için de cerrahi operasyon yapılmasını talep etmektedir. örneğin çene yapısı için elmacık kemiği yapısı için de estetik ameliyat yaptıranlar olmaktadır. Bütün bu estetik ameliyatları yaparken plastik cerrahinin asıl amacı kişinin yüzündeki altın oranı yakalamasıdır. Çünkü insanların güzelliği üzerinde en etkili şey yüz hatlarının birbirleri ile orantılı olmasıdır. Op. Dr. Mert Demirel özellikle bu konuda hastalarını bilinçlendirirken estetik ameliyatın asıl amacını açıklamaya çalışmaktadır. Burun ameliyatı ve bu konuyla ilgili bilinmesi gerekenlerin yer aldığı www.mertdemirel.com adresi sizlere yol göstermek için ideal bir rehber olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar