Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Remote Computer Manager İndir 6.0.3 Full

Remote Computer Manager İndir 6.0.3 Full Remote Computer Manager İndir 6.0.3 Full

Remote Computer Manager İndir 6.0.3 Full İndir

Remote Computer Manager 6.0.3 Full İndir

Bir mahalli ağ yönetim programı olan Remote Computer Manager’ın asıl körcı kullanıcıların ve ağ yöneticilerinin PC’ler arasında kurulan ağ bağlantılarını yönetmelerini, IP adreslerini görüntülemelerini ve birkaç ırak masaüstü aracına ulaşmalarını sağlamaktır.

Program aynı vakitda ağ yöneticilerinin ağ üzerinde yer alan bilgisayarları ıraktan kapatma, ıraktan başlatma ve ıraktan çalıştırma gibi fonksiyonları kullanmasına da imkan sağlar.

Yerel ağ üzerinde yer alan bütün bilgisayarları denetim edebileceğiniz program, bütün bilgisayarlarla alakali istatistiksel verilere ulaşmanıza da izin vermektedir.

Özellikle küçük işletmeler dahilerisinde bütün bilgisayarları tek bir yerden denetim etmek dahilin kullanılabilecek olan Remote Computer Manager oldukça başarılı bir ağ yönetim programıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade olan program, esas ağ bilgisine sahip olan her kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Full Oyun İndir Resim
remote-computer-manager-indir-full

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz