Anasayfa / Full Oyun indir / Full Oyunlar / Prince of Persia Warrior Within Full İndir

Prince of Persia Warrior Within Full İndir Prince of Persia Warrior Within Full İndir

Prince of Persia Warrior Within Full İndir İndir

Prince of Persia Warrior Within (GOG) Full İndir Yeni oyunumuz “Prince of Persia – Warrior Within” (PoP-WW), “Prince of Persia – Sand of Times”da anlatılan hikayenin bittiği yerden başlıyor. Eğer ilk oyunu oynamamış olsanız bile kaybınız pek de büyük değil. Sand of Times‘da prens, kötü bir büyücünün oyununa alet olup, Hint prensinin bulduğu dev bir kum saatini açarak etrafa kötü ruhların yayılmasına neden olmuştu. Uzun işlardan nihayetra tekrar kum saatini kullanarak vakitı olayların en başına art almış ve büyücüyü öldürerek işleri yoluna koymuştu. Ancak, hdahil de öyle olmamıştır. Çünkü kum saati bir kez açılmıştır; durdurulması mümkün değildir. Ve onu açan ölecektir. Aradan senelar geçer ve prens savaş konusunda oldukça deney kazanır; ancak karabasanlarında devamlı bir şeyden kaçmakta ve korkuyu dahilinde paytmektedir. Prens olanları öğrenmek dahilin ıslaklı bir büyücaza danışır. Büyücü, Hint Prensinin yaptırdığı ve kum saatinin saklandığı dev sarayı, vakitda artye gitmeyi sağlataraf vakit tünellerini, karabasanlarında kaçtığı şeyin Dahbüyük adında durdurulamaz bir vakit bekçisi olduğunu anlatır. Oraya giden orduların art dönmediğini ve prensin de öleceğini söyler. Büyücü gelecekle alakali birkaç ipucu daha verdikten nihayetra, bu yolculuğun nihayetunun asla iyi bitmeyeceğini ve hdahil kimsenin kendi kaderini değiştiremeyeceğini anlatır. Prens ise burada ölümü beklemektense gemiye atlayıp, kumun ve kötülüğün doğduğu yere doğru yolculuğa çıkar. Artık art dönülmez bu yolculukla prens, sarayda en kötü karabasanundan kaçacak, kendiyle yüzleşecek ve kaderini değiştirmek dahilin yol arayacaktır.

Not: Oyun tarafımca satın alınıp eklenmiştir. Crack gerektirmez direk kurup çalıştırabilirsiniz. Ayrıca içerisinde HD Wallpaper ve Soundtrackleri de bulunmaktadır.

Full Oyun İndir Resim
prince-of-persia-warrior-within-indir

Full İndir İndirme Linkleri
HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Prince of Persia Warrior Within Full İndir"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

admin şu pers of persia bunların serileri silinmiş yenilermisin linkleri

Yakup
Ziyaretçi

Merhaba yeniledim…

wpDiscuz