Full Programlar

PowerIso Full v5.7 Türkçe

PowerISO güçlü bir CD / DVD görüntü dosyası işleme aracı, açık, oluşturmak, düzenlemek, sıkıştırmak, şifrelemek, bölme ve ISO dosyalarını dönüştürme aracı olduğunu. Ayrıca sanal sürücüler ‘bootable’ CD’ler (o açılabilir CD) yapabilirsiniz bu program sayesinde, ve oluşturun. Bir sanal sürücü oluşturmak için program sistem tepsisinde sağ tıklatın ayarlayabilirsiniz.

Bir ISO / BIN dosyası oluşturmak ve daha sonra program “Yeni”, “Kaydet” ve kaydetmek tıklayarak gerekli dosya ve klasörleri “Ekle” yı seçip çalıştırmak için. DAA varsayılan kayıt formatı * olduğunu. Ayrıca ISO ve BIN biçiminde kaydedebilirsiniz. Şimdi yanma işlemini başlatmak için “Yaz” düğmesine yakmak istiyorsanız.

* DAA: (kendi dosya uzantısı) kalıp dosyalar için gelişmiş bir biçimidir. Bazı gelişmiş özellikleri destekler. Çoklu birimlere sıkıştırma, parola koruması ve bölme.

Özellikler: CD / DVD-ROM görüntü dosyası formatları arasında çok sayıda (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, NRG, MDF, vb). # Sabit diskten ya da CD / DVD-ROM ‘dan ISO dosya oluşturun. Varolan ISO dosyalarını değiştirebilirsiniz. # ISO / BIN ve diğer formatlar, kalıp arasında dönüştürebilirsiniz. # CD ‘bootable’ CD (bu CD açılabilir) oluşturabilirsiniz. ISO dosyalarını bilgi alabilirsiniz. # Disket kalıp dosyası yapabilirsiniz. # Sanal sürücü oluşturmak için başka bir sanal sürücü takın. # Kolay kullanım, bağlam menü, sürükle ve bırak, panoya kopyala / yapıştır desteği. # Türkçe dil desteği.

Ne yenilikler: # UIF Dosya desteği eklendi. # Windows Vista ve Win7 için destek eklendi. # “-The-fly” yazma desteği eklendi. # Apple DMG dosyaları için destek eklendi. # Çoklu dil desteği eklendi. Komut satırı parametreleri desteği eklendi.

powerisoicerik

 

HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz
Yükleniyor...