Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / Pirate Browser – Yasaklı Sitelere Giriş Tarayıcısı

Pirate Browser – Yasaklı Sitelere Giriş Tarayıcısı Pirate Browser – Yasaklı Sitelere Giriş Tarayıcısı

Pirate Browser – Yasaklı Sitelere Giriş Tarayıcısı İndir

Teknolojinin hızla geliştiği son yıllarda hem ülkemizde hemde dünyanın kalanında sıklıkla uygulanan internet sansürleri dolayısıyla sıkıntılar yaşayan kullanıcılar mevcut. Bu kullanıcıların hangi içeriklere erişmek  istediklerine kendileri hüküm vermek istedikleri biliniyor ve bu sansür yasaklarının geçilebilmesi için The Pirate Bay aracılığıyla hazırlanan PirateBrowser web tarayıcısı ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

PirateBrowser aslında Firefox’un özelleştirilmiş versiyonu ve sıklıkla internetin dip kısımlarında gezinmek amacıyla kullanılan Tor ile güçlendirilmiş durumda. Ancak hüviyet saklama özelliğine ehil olan Tor yerine Vidalia adlı versiyonu kullanan PirateBrowser, böylelikle pek fazla özelliği kısıyor ve esas olarak sansürlerin çevresinden dolaşmayı amaçlıyor. Şayet çok gelişmiş proxy uygulamalar arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır ancak yasaklı web sitelerine giriş imkanı arıyorsanız Pirate Browser‘ı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca The Pirate Bay torrent sitelerinin Google’ı diye nitelendirilebilir.

Full Oyun İndir Resim
piratebrowser

 

HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz