Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / PC Auto Shutdown İndir v5.7 Full

PC Auto Shutdown İndir v5.7 Full PC Auto Shutdown İndir v5.7 Full

PC Auto Shutdown İndir v5.7 Full İndir

PC Auto Shutdown v5.7 Full İndir

PC Auto Shutdown – bir programabilgisayarı kapatmak için program . PC Auto Shutdown olarak aşırı yük için kısayol tuşlarını ayarlamak veya bilgisayarınızı kapatın olabilir . Yardımcı program zaman sunucuları ile PC zaman senkronize edebilirsiniz , açmak ve , monitör bilgisayarı kapatın , kapatmaya ya da Internet’e bağlanmak ve herhangi bir programı çalıştırın.

Anahtar özellikler :

* , Kapatın kapatma , yeniden başlatma , hazırda bekleme , askıya alma veya zamanlama zamanda bilgisayar kapalı oturum . * , Kapatın kapatma , yeniden başlatma , hazırda bekleme , askıya alma veya hiç kullanıcı oturum açtığında program zamanda bilgisayar kapalı oturum * Askıya güç tasarrufu modundan bilgisayar etkinleştirin ve kapatıldı, kapatma , yeniden başlatma , hazırda bekletme , zamanlama zamanda bilgisayar askıya alma veya kapalı oturum Ihtiyaçlarınızı karşılamak için * Farklı programları . * Anında bilgisayarınızı kapatın için kısayol tuşları ayarlayabilirsiniz . * IE çerezleri, geçmişi , geçici dosyaları ve gizliliğinizi korumak için Geri Dönüşüm Kutusu temizleyin . * Programınızı yapılandırmasını değiştirmek başkalarına önlemek için şifre belirleyin. * Kapatma sırasında alarm sesi ve geri sayım süresi özelleştirin. * Her kapatma olayları oturum açın.

Full Oyun İndir Resim
pc-auto-shutdown-indir-full

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz