Tanıtım Yazıları

Paykasa nedir?

paykasa

Paykasa; güvenli ve hızlı bir alışveriş yapmak için kullanılan bir sistemdir. Özellikle son dönemlerde kredi kartına alternatif olarak sanal ortamda kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan Paykasa  artık son dönemlerde en çok kullanılan ödeme araçlarından biri olarak dünyada oldukça fazla kullanılmaktadır.

Ülkemizde genel olarak çok fazla kullanılmasa da yavaş yavaş kullanılmaya başlayan Paykasa artık en kolay kullanım aracı olarak tercih edilir olmaya başladı. Son dönemlerde internet üzerinden alışveriş oyun siteleri gibi birçok yerde ödeme aracı olarak kredi kartının kullanılması dolandırıcılıkların artması nedeniyle tedirgin bir şekilde yapılamaz hale geldi bu nedenle alternatif olarak ortaya çıkan Paykasa satın al bu konuda %100 güvenli bir sistem üzerinden ödeme yapılmasını sağlıyor. Sadece 16 haneli PİN kodundan oluşan ve rakamlarla oluşturulan bu sistemde Paykasa ödeme yapan her sitede kullanılabilecek bir imkan tanıyor. Paykasa ödeme ile hiçbir şekilde kimlik bilgileri ya da banka bilgileri gibi bir takım özel bilgiler alışveriş yapılan sitelerde yaptırılmıyor Paykasa içerisinde asla kişisel bilgi yer almaz sadece rakamlarla alışveriş yaparsınız o kadar!

Paykasa almak için Paykasa satışı yapan sitelere girmeniz ve ödeme yapacağınız limiti belirlemeniz yeterli olmaktadır; sonrasında siteye aktarılmış olduğunuz nakdin hesaba geçmesiyle pay kasa kartına ulaşabilmeniz ve anında kullanabilmeniz oldukça kolaydır. Müşteri hizmetleri ya da canlı destek ile bilgi alabilirsiniz ve bu sistemin içerisinde yer alarak güvenli bir alışverişe başlayabilirsiniz. Paykasanın kullanıldığı yerler genelde online oyun siteleri ve alışveriş merkezleridir; ancak Paykasayı ödemeyi kabul ediyor olması şart olarak yer almaktadır. Paykasa  kullanıldıktan sonra kendini yok eder; asla hiçbir şekilde içerisinde risk taşıyacak bir bilgi yada nakit bulunmaz. Sadece kullanacağınız kadar pay kasa yüklemeniz menfaatinizi ön planda tutacak bir uygulamadır. Eğer bir aksilik olur da Paykasayı kullanmak istemez ya da vazgeçerseniz Paykasa  al bozdurma işlemi ile paranızın bankanıza havale edilmesini isteyebilirsiniz. Paykasa’da yani kısacası ile hiçbir şekilde risk oluşturacak bir durum söz konusu değildir. Sadece sistemsel bir işlev ile kullanım sağlanır ve güvenlidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar