sanalotobus

SanalOtobus.com online olarak internet üzerinden hizmet veren otobüs bileti satış gişedir.Üstelik üyelik yok ve herşey sizin elinizde firma ,fiyat karşılaştırın koltuğunuzu seçin biletinizi hemen alın.

sanalotobus.com da 70 ten fazla otobüs firması ile Türkiye’nin her yerine otobüs bulabilirsiniz.Bilet rezervasyonu yapabilir veya otobüs biletinizi alabilirsiniz bunun için arama yapıp bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.

Türkiye’de en çok kullanılan ulaşım şeklide kara yolu taşımacılığı ve dolayısıyla şehirler arası otobüs firmaları. Ülkemizde yaklaşık olarak 200 civarında resmi otobüs firması var. Bir yerden başka bir yere gitmek istediğinizde sizi bir çok seçenek bekliyor fakat bunun için araştırma yapmanız gerek artık vakit harcamanıza da gerek yok 100 firma otobüs bileti satışı gerçekleştiriyor. Siz sadece güzergah bilgilerini giriyorsunuz tarih ve yolcu sayısını girip bilet araması yapıyorsunuz sonra ise size sadece tercih etmek kalıyor Firma Fiyat Otobüs Saat gibi bir çok kriteriniz arasından size en uygun otobüs biletini alabilirsiniz.Örneğin Kayseri Otobüs Firmaları ile Ankara Kayseri bileti Hemde sadece iki adımda ve 3 D secure güvencesiyle alabilirsiniz Diğer bir özellik ise rezervasyon sistemi sefer yapacağınız tarih belirli değilse otobüs firmasından rezervasyon yapabilir ve size tanınan süre içinde biletinizi size verilen pnr no ile satın alabilirsiniz.Sadece bir bilet sitesi olmayan www.sanalotobus.com da otobüs firmalarının haberlerini ve telefon numaralarınıda bulabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar