Güncel
Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / NextUp TextAloud İndir 3.0.60 Full

NextUp TextAloud İndir 3.0.60 Full NextUp TextAloud İndir 3.0.60 Full

NextUp TextAloud İndir 3.0.60 Full İndir

NextUp TextAloud 3.0.60 Full İndir

Online okunacak kullanılabilir bir şey dinlemek böylece TextAloud ses bir bilgisayar ekranında yazılı metin çevirir .

Olan yerler favori bloglar derinlemesine makaleleri okuma veya uzun e-posta yoluyla eleme , gün boyu bir bilgisayar ekranında eğitilmiş insanlar için ofiste bir günün sonunda yapmak istediğiniz son şey . Ayrıca okumak için daha dinlemek daha kolay gelir tıbbi bir durum olabilir .

TextAloud sizin için yüksek sesle tüm bu metni okuyacak konuşma aracı bir metin , bu nedenle gerek yok . TextAloud bir güzelliği kopyalamak ve ses penceresine yapıştırın şey okur , aynı zamanda bir ses dosyası olarak ortaya çıkan konuşma kaydetmenize olanak verir sadece olmasıdır. Etkili bu sizin MP3 çalar indirmek ve rahatca dinlemek için bir podcast herhangi bir web sayfası , e-posta veya metin belgesi dönüştürmek anlamına gelir . TextAloud mümkün her biri en az 1 megabayt bir ses dosyası olarak tüm roman kaydetmek için yapım , en azından dosya boyutları tutar.

Ne yazık ki , TextAloud varsayılan konuşma gerçekten hızlı bir şekilde donuk alabileceğiniz biraz monoton geliyor. TextAloud Eğerkonuşma ses tonu ve hızını değiştirmek izin seçenekleri var , ama bu gerçektenkonuşmanın genel ses iyileştirilmesi üzerinde çok etkisi yoktur . TextAloud tam sürümü bu AT & T’nin Doğal Ses teknolojisi kullanan bu yana sunmak için biraz daha vardır . Sen İngiltere İngiliz, Hint İngilizce ve İspanyolca dahil olmak üzere bu özelliği ile birçok farklı aksan , seçebilirsiniz . Birisi senin yanında oturmak zorunda ve yüksek sesle okuma gibi neredeyse ikna edici değil .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz