NextUp TextAloud 3.0.60 Full İndir

Online okunacak kullanılabilir bir şey dinlemek böylece TextAloud ses bir bilgisayar ekranında yazılı metin çevirir .

Olan yerler favori bloglar derinlemesine makaleleri okuma veya uzun e-posta yoluyla eleme , gün boyu bir bilgisayar ekranında eğitilmiş insanlar için ofiste bir günün sonunda yapmak istediğiniz son şey . Ayrıca okumak için daha dinlemek daha kolay gelir tıbbi bir durum olabilir .

TextAloud sizin için yüksek sesle tüm bu metni okuyacak konuşma aracı bir metin , bu nedenle gerek yok . TextAloud bir güzelliği kopyalamak ve ses penceresine yapıştırın şey okur , aynı zamanda bir ses dosyası olarak ortaya çıkan konuşma kaydetmenize olanak verir sadece olmasıdır. Etkili bu sizin MP3 çalar indirmek ve rahatca dinlemek için bir podcast herhangi bir web sayfası , e-posta veya metin belgesi dönüştürmek anlamına gelir . TextAloud mümkün her biri en az 1 megabayt bir ses dosyası olarak tüm roman kaydetmek için yapım , en azından dosya boyutları tutar.

Ne yazık ki , TextAloud varsayılan konuşma gerçekten hızlı bir şekilde donuk alabileceğiniz biraz monoton geliyor. TextAloud Eğerkonuşma ses tonu ve hızını değiştirmek izin seçenekleri var , ama bu gerçektenkonuşmanın genel ses iyileştirilmesi üzerinde çok etkisi yoktur . TextAloud tam sürümü bu AT & T’nin Doğal Ses teknolojisi kullanan bu yana sunmak için biraz daha vardır . Sen İngiltere İngiliz, Hint İngilizce ve İspanyolca dahil olmak üzere bu özelliği ile birçok farklı aksan , seçebilirsiniz . Birisi senin yanında oturmak zorunda ve yüksek sesle okuma gibi neredeyse ikna edici değil .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz
Yükleniyor...