Başrollerini Marion Cotillard ve Brad Pitt’ in paylaşmış olduğu Müttefik izle filmi, henüz vizyona girmeden onlarca kişinin en çok merak ettiği ce beklediği film haline geldi. Vizyon tarihi henüz net olasa da Kasım sonraları yada Aralık ayının başı olarak dikkat çeken filmde en çok söylenen tarih ise 2 Aralık 2016 olarak dikkat çekiyor. Filmin yönetmenliğini ise, sinema severlerin adını bildiği ve Oscar ödüllü olan birçok filme imzasını atmış olan Robert Zemescik yapıyor. Yönetici kadrosu ve oyuncu kadrosu son derece güzel olan bu film 2017 yılının en çok izlenen filmleri arasında yer alacağa benziyor. Film ikinci dünya savaş sırasında geçmekte olan bir film olarak dikkat çekiyor.

Filmin başrol oyuncuları ise Max Vatan ve Marianne Beausejourolarak dikkat çekiyor. İkisi de ülkelerine hizmet etmekte olan tetikçi ve aynı zamanda ajan olarak görev yapmakta olan Max ve Marianne bir süre sonra karşılaşıyorlar. Kendilerini oldukça büyük bir çekimin, daha sonra da aşkın içerisinde bulan çift, bu aşkı görevlerini tehlikeye atmadan aşklarını devam ettirmeyi amaçlamaktadırlar. Ancak bu aşkın görevlerini ihmal edip etmeyeceğini ise ancak filmi izledikten sonra görebileceğiz. Filmin en dikkat çeken noktaları arasında ise başrolleri dünyadaki en iyi kadın aktör ve aktrisler arasında gösterile oyuncuların paylaşıyor olması olarak dikkat çekiyor. Filmde aşk, tutku şehvet dışında birçok farklı duyguyu daha derinden hissetmeniz mümkün olarak dikkat çekmektedir. Müttefik izle 2016 filmi, Aralık ayında vizyona girecek bir film olmasına rağmen meraklıları şimdiden bütün biletleri tüketecek gibi durmaktadırlar. Aynı zamanda filmin Angelina Jolie ve Brad Pitt arasındaki evliliği bitiren film olduğu da öne sürmektedir. Film hakkında çok fazla magazin dedikodusu dönmekte, ancak bunların geçerliliği ise ancak filmi izledikten sonra anlaşılmaktadır. İkinci Dünya Savaşı sırasında dönen kirli oyunlar ve iki aşığın birbirlerine belli etmeden kendi ülkeleri adına göstermiş olduğu fedakarlıklar da pek çok kişinin ilgisini çekmece nitelikte olarak dikkat çekmektedir. Filmin ana hatları itibariyle hem romantik hem de sürükleyici bir film olması da akıllar pek çok soru işareti getiriyor.

Marianne ve Max birbirlerini sevecekler mi? İlişkileri devam edecek mi? İkisi de ülkelerine karşı göstermiş oldukları özveriyi birbirlerine gösterecekler mi? Hikayenin sonu nasıl bitecek? Henüz sadece bir ön fragman yayınlanmış olsa da hikaye bütün seyirciyi ekran başına toplamayı başaracak gibi duruyor. Kısa bir teaserin yayınlanmış olduğu filmde; aşk acı, ihtiras ve savaş birbirleriyle kıyasıya yarışıyor. Film boyunca farklı duygulara tanık olacak ve savaş esnasında nasıl tutkulu bir aşk yürütülür onu izleyeceğize benziyor. Müttefik adından son derece çok bahsettireceğe benziyor. Yönetmeninin daha önce Oscar almasının da bunda oldukça büyük bir etkisi de bulunuyor. Hd film izle adresimizden güncel çıkmış en güzel filmleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler sinemaizlefullhd.com ailesi…

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Müttefik İzle-Allied 2016 Filmi Sinemaizlefullhd Com"

avatar
En Yeniler Eskiler
ali
Ziyaretçi
ali

teşekkürler