Manşet WordPress

Local News – WordPress Haber Teması

Yerel haberler haber web siteleri için bir premium WordPress teması. Tema şehir haber sitesi ya da başka bir online haber sayfa için idealdir.

Gelişmiş duyarlı mobil tema birçok seçeneği ile WPtouch Pro ile çalışan gerçek bir özel mobil tema, retina, hazır mobil reklam, özel tablet ve mobil özellikleri ve ayarları, mobil menüler, aktif kısa kod, iOS Web App, masaüstü teması switcher mobil ve daha fazla .. Eylem görmek için mobil cihazınızda demo canlı ziyaret edin.

Çok esnek bu tema için bir düzen sınır yoktur. İstediğiniz herhangi bir düzen mevcut araçları ile oluşturabilirsiniz. Ayrıca birkaç dakika içinde sitesini kullanmaya başlamak için demo düzeni kullanabilirsiniz.

Gelişmiş seçeneği panelinde arka plan uploaders dahil olmak üzere hemen hemen tüm elemanları, için stilleri, boyutları ve renkleri değiştirmek mümkündür. Tema çok farklı renklerde hazır arka plan resimleri ile birlikte gelir.

Faydalı ve güçlü özellikleri kolayca, reklam oluşturmak oluşturucu paneli ile saniyeler içinde kendi kısa kod oluşturmak, düzenleri, değişim yazı tipleri seçmek, seçenek paneli ve çok daha fazlası tema metinleri değiştirmek ..

Kolay yayın bina sayfa düzeni sonra yapmanız gereken tek şey sadece mesaj ekleyin. Onlar otomatik olarak çekti ve set nerede alınacaktır.

Tema son wordpress sürümleri ile uyumludur. Tüm büyük tarayıcılar tarafından desteklenir.

 

localnews

HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Local News – WordPress Haber Teması"

avatar
En Yeniler Eskiler
webmaster sitesi
Ziyaretçi

güzell tema hocam elinize sağlık