kolpacino-3-devre

Kolpaçino 3 izle kaç zamandan beri kendi işinin patronu olan bir adam artık iş yerinin batmaya doğru gittiğini kendisi fark eder. Bunu fark eden iş adamı artık sekreterler ile bir toplantı yapar ve iş yerinin neden böyle kötüye gittiğini sorduğunda karşı firmalar baya bir indirim ile baş başa kalmasından dolayı herkes oraya akın etmeye başladı ve bizlere müşteri kalmadı der. Daha sonra bu firma indirim yapmadığı için ve yapmış olsa da artık hiç bir şeyin fayda edeceğini düşünmeyen bu kişiler artık iş yerinin batmasından kaynaklı patronun işçilerinin çalıştıkları gün kadar parasını yatırır.

O kişiler işten çıkar daha sonra o iş yeri kapatılır. Yani bu iş yeri artık karşı firmaların kendilerinin rakibi olmasından kaynaklı hiç bir şey elde edemediğini görürler ve karşı firmalar daha çok üzülmesi gerekir iken bir kademe daha yükseldikleri için sevinmeye devam ederler. Hd film izle Bu adam tekrardan eski işçilerini bir kaç gün bir şekilde firmasının adını duyurmak için tekrardan işe çağırır. O kişilerden çoğu gelir ve o iş yeri sahibi adam firmayı boşaltmadığı için firmada çok iyi bir denetleme ile tekrardan firmasını tutundurmaya başlayacak. Bakalım firma tutundurma çabaları gerçekten düşünülen gibi bire bir aynı mı olacak.

Ama bu kişiler yapacakları bir deneyimle hem dünya da bir ilke de imza atacaklar. Çünkü daha böle bir deneyim ne duyuldu ne de görüldü. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Kolpaçino 3 izle Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşünmeye başlayacaksınız. Filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Şafak Sezer gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Şafak Sezer , Erkan Petekkaya , Aydemir Akbaş , Ferdi Akarnur ,Tuğba Melis Türk gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona girmesi ile birlikte çok sayıda kişinin filmi tekrar tekrar izleyeceğinden emin olun. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar