Kırtasiye Ürünleri Seçenekleri

 

Öğrenciler ve çocuklar için her türden eğitim – öğretim hayatlarında kullanılabilecekleri ve onların gelişimine doğrudan fikirsel bazda yardım edecek ürünler kırtasiyelerde bulunmaktadır. Bu ürünler zaman zaman periyodik olarak değişkenlik gösterse de özellikle okulun yeni açıldığı dönemlerde çok fazla tüketilmektedir.

 

Kırtasiyelerde Kalem Seçenekleri

 

Kalem en fazla tüketilen öğrenci ürünlerinden biridir. Okula giden her öğrencinin çantasında mutlaka kurşun kalem, kırmızı kalem bulunmaktadır. Aynı zamanda yedek kalemler, tükenmez ve pilot kırtasiye seçenekleri de yine çantada ve defter aralarında tutulmaktadır.

 

Kalemler ile birlikte o kalemi açacak kalemtıraş da ayrılmaz bir ikilidir. Bununla birlikte resim dersleri için boyama kalemleri ve çizim için özel üretilmiş çizim kalemleri de kırtasiye ürünleri arasında yer almaktadır. Onlarca çeşidi bulunan kalemler arasında tercih yapmak ise öğrencilerin beğenisine kalmaktadır.

 

Kırtasiyelerde Klasör Seçenekleri

 

Bazı öğrenciler okula sırt çantası ile giderken bazıları defterlerini ve okul kitaplarını koymak için klasör tercih etmektedir. Klasörler farklı dekorasyonlarda ve tasarımlarla olabilmektedir. Her kırtasiyede satış ve tercih için mutlaka bulundurulmalıdır.

 

Kırtasiyelerde Defter Seçenekleri

 

Kalemlerden sonra öğrencilerin en çok tükettiği okul ürünü defterdir. Defter çizim yapmak için, öğretmenlerin anlattığı derslere dair notlar almak için seri halde kullanılmaktadır. Çizgili, kareli, harita metod olmak üzere üç ayrı çeşidi bulunmaktadır. Kapak tasarımları ve incelikleri tercihe göre değişmektedir. Resim dersleri için farklı resim defterleri de bulunmaktadır.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar