Tanıtım Yazıları

Kaptan Amerika 3 izle

kaptan-amerika-3

Kaptan Amerika 3 izle nur adındaki genç kız hiç ama hiç beklemediği kişi olan babası tarafından kapı dışarı edilir ve o kız kapı dışarı edilir edilmez hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlasa da hiç bir zaman olmadığı gibi yine kimseye yalvarmayacak olan kişi benim der ve baba bu lafı duyduğunda kızına küfür eder ve kızını oradan yollayan bu adam artık kızı olan Nur yanında olmasından kaynaklı kız duysun diye bağıra bağıra artık benim hiç çocuğum yok der. Çünkü Nur tek kardeş olduğu için evde başka hiç bir kişi kalmaz. O adam yani Nur adlı kişinin babası o evde tek başına kalır.

O Nur adlı kızın annesi ise bir kaç haftalığına annesinin ziyaretine gitmişti. Çünkü o kızın anne annesi hasta yatağında olduğu için Nur babasını evde bırakır ve anne annesinin yanına hasta ziyareti maksatlı ve başka kalacağı yer olmamasından kaynaklı annesinin yanına ve anne annesinin yanına gelmiştir. O kız artık babası ile konuşmayacağım dese de o kız her ne kadar boş çene yaptığının farkında değildir. film izle Bu kız daha sonra anne ve babasını tekrardan bırakır ve o kız yıllar sonra annesinin ölüm yatağında yattığını duyar ve bunca yıl sonra annesini ziyaret etmek için geri yani baba evine gelir. Bu kızın geri gelme sebebi annesinden ve babasından bir helallik alma çabalarından kaynaklıdır.

Bakalım o kadın ölmeden öne kızına hakkını helal edecek mi yoksa etmeyecek kızın kendi cenazesine gelmesini istemeyecek mi hep beraber filmi izlediğimiz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçmasın. Kaptan Amerika 3 izle şimdi ise filmin dış kollarındaki isimlerine bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Mehmet Eryılmaz gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Ayten Uncuoğlu , Fatih Al , Ümit Çırak , Hale Akınlı ve Zümrüt Erkin gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar