instagram profile bakanları öğrenme

Teknoloji her gecen gün gelisirken iletişimin azaldığı konuşulsa da, iletişim kurulabilecek mecralar da fazlası ile artış gösterdi. Ufak birkaç klavye hareketi ile dünyanın bambaşka bir yerinde ki insan ile iletişim kurabilmekteyiz. Farklı insanlar ile sürekli olarak bir şeyler paylaşabiliyor ve karşılıklı olarak farklı şekillerde iletişim kurabiliyoruz. İletişim kurmanın türevleri arttıkça kişisel meraklar ve uğraşlar da değişmektedir. Bu iletişim türlerinin en popüler olanları şüphesiz sosyal medya mecrasinda büyük bir yer kaplayan İnstagram. İnstagram, kişisel profil oluşturarak fotoğraf ve video paylaşabildiğimiz ve profilime kim baktı öğrenebileceğiniz bir mecra.

Yani insanlarla iletişim kurmanın bambaşka ama bir o kadar da etkili ve ilgi çeken bir seçeneği. Her gün on binlerce yeni üye kazanan ve milyonlarca fotoğraf ve video paylaşılan bir sosyal mecra olan İnstagram, en sağlam sosyal medya devlerinden biri. Bu gelişen iletişim ağı, kişisel profillerin oluşması ve gizlilik öğesi aynı zamanda merak duygusunu da uyandirmakta. Farklı insanları takip etmek, paylastiklarini görmek ve neler yaptığını merak etmek kadar, kişisel olarak bir populerite kazanma ve kişisel begeni de oldukça on planda. Bu da doğal olarak kişisel profilleri kimlerin ziyaret ettiğine kadar uzanıyor. En büyük meraklardan biri, kişisel profili inceleyenler. Farklı mecralarda bu bir şekilde açığa çıkarılmış olsa da, İnstagram yakın zamana kadar bu mecralar arasında değildi ancak kullanıcılar sürekli olarak bunu merak ediyor ve bu sorunu cozebilecek bir uygulama hasreti ile yanıp tutusuyordu. Profilime kim baktı öğrenmek için sitemize uğrayabilirsiniz.

İnstagramda Gizli Saklı Yok

Bu site sayesinde artık İnstagram profilime kim baktı öğrenmek ve kimlerin profilini inceledigini gorebileceksiniz. Bir çok kullanıcıyı oldukça sevindiren bu yenilik ile, İnstagram da gizli saklı diye bir şey kalmadı. Kesinlikle hiç bir zararlı yanı olmayan site, şifre istememektedir ve kişisel bilgilerinize ulasamamaktadir.

Peki Bu Sistem Nasıl İşler?

İlk olarak, en iyi analiz verebilmek adına fotoğraflarınıza göz atan veyahut beğenen kişilerin listesini almak için instagram apisinden verileri talep ediyoruz. İkinci olarak alınan analiz sonuçlarını en iyi şekilde işleyebilmek için sistemimizin yapay zekası instabota gönderip sonuçları alıyoruz.Son olarak alınan sonuçları size %99 oranında doğru sunuyoruz ve ayrıca bu işlemler için kesinlikle şifrenizi istemiyoruz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar