Kazanmanın tek adresi olan imajbet sitesinde para yatıran üyeler ekstradan promosyon kazanıyor ve kazandığı promosyonlar ile tekrardan bahis oynayabiliyor. Bu promosyonlardan tüm üyelerin faydalanabilmesi sitenin en büyük özelliklerindendir. Yeni üye olanların ise ekstradan promosyon kazandığını da söylemek gerekir. İlk defa para yatıran üyeler yüksek miktarda promosyon kazanma fırsatı yakalayabiliyor. Site üyelerinin bu fırsatlara sahip olması, üyeleri yeterince sevindiriyor.

 

Site Avantajları

 

Sitenin en büyük avantajlarından bir tanesi faza para kazandırmasıdır ve kazanılan paranın kısa süre içerisinde banka hesabına yatırılmasıdır. Site üyeleri kazandıkları parayı anında çekebilmekte ve hızlı bir şekilde banka hesaplarına ekleyebiliyor. Para yatıran üyeler ise her hafta promosyonlardan faydalanabiliyor. Herhangi bir maç yüzünden kuponunu kaybeden üyeler ise kayıp promosyonundan faydalanabiliyor.

 

Site Özellikleri

 

Sitenin en büyük özelliklerinden bir tanesi, canlı maç yayını vermesidir. Tüm Digiturk ve D-Smart kanallarının verdiği yayın aynı şekilde http://imajbetgirisx.com sitesinde de yayınlanmaktadır. Böylelikle site üyeleri istedikleri şekilde kuponlarında bulunan maç sonuçlarını görebiliyor veya maçı 90 dakika boyunca izleyebilme fırsatı buluyor. Sitenin tüm bu özelliklerinden faydalanmak için üye olmak gerekiyor.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar