Anasayfa / Full Oyun indir / Katılımsız Oyunlar / Icy Tower 1.5 İndir Katılımsız

Icy Tower 1.5 İndir Katılımsız Icy Tower 1.5 İndir Katılımsız

Icy Tower 1.5 İndir Katılımsız İndir

Icy Tower 1.5 + 25 Karakter Katılımsız İndir

Icy Tower on yıl önce, yapılabilirmiş stil ve o zaman bile görünmezmiş son derece etkileyici bir oyun gibi görünüyor. Üstüne bir kule bir çıkıntı üzerinde oyun, arkadaş atlama bu Access gibi tek bir amaç, oluşan bir bağlamda kendini bulur.

Her bilgisayar oyunu oynama süresi dünyasına tanıtılan daha ayrıntılı olarak görünür ve bir eğlenceli küçük akılsız Buz Kulesi için tasarlanmıştır inşaatçılar, bazı karmaşıklığı ekler gibi isimler kaldırmak için çabalarını görmek güzel.

Bir söyleyiş çok kolay olmayabilir, ama doğru. , Sol, sağ Icy Tower oyun ve atlamak için gereken tek kontrol eder. Bu oyun eğlenceli oyun hızı, deli ses efektleri ve garip bir durum gücüne sahip olarak bir anda çalıştırabilirsiniz fazla üç kat daha büyük bir atlama kılan şey. Ayrıca, bir çok çeşitli mevcuttur Icy Tower karakter indirmek ve hatta kendinizi oluşturmak için seçebilirsiniz.

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Icy Tower 1.5 İndir Katılımsız"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Furkan
Ziyaretçi

teşekkürler

wpDiscuz