Güncel
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Hijyenik Klozet Kapağı

Hijyenik Klozet Kapağı Hijyenik Klozet Kapağı

Hijyenik klozet kapağı, ortak kullanım alanlarında bulunan klozetlerdeki hijyen sorununu tamamen ortadan kaldıran bir aparattır. Hijyenik klozet kapak sistemi, mevcut klozet kapağının yerine takılmaktadır.

Gelişen sosyal yaşam ve iş hayatı, insanların vakitlerinin çoğunu ev dışında geçirmelerini sağlamıştır. Bu da doğal olarak insanların doğal ihtiyaçlarını işyerleri, cafeler, restaurantlar, alışveriş merkezleri ve hastaneler gibi ev dışı ortak kullanım alanlarında gidermelerine yol açmaktadır.

Bu ortak kullanım alanlarının çoğunda klozet kullanıldığından ortaya ciddi sağlık problemleri çıkmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında klozetlerin üzerlerinde bakteri ve mikro organizma transferi (çapraz bulaşma) insanların sağlığı için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır.

Günlük düzenli temizlik ve eski sistem kağıt ürünleriyle bu tehditler maalesef engellenememekte, sağlık problemleri sürekli olarak büyümektedir.

Hijyenik klozet kapak sistemi sayesinde, klozetler toplu alanlarda pratik, verimli ve hijyenik olarak kullanılabilmektedir. Otomatik klozet kapak sistemi, özel klozet poşetleri sayesinde hem klozet kapağının üzerinde, hem de atık bölmesinde mikro organizma ve bakteri üremesini engeller. Hijyenik klozet kapak sisteminde bulunan atık bölmesinin girişindeki bıçak kullanılmış poşetleri imha ederek aynı poşetin tekrar kullanımını engeller. Böylelikle hijyenik klozet kapak sistemi sayesinde ortak kullanım alanlarında pratik hijyen sağlanır.

hijyenik-klozet-kapagi

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz