Kategori Ekonomi Tarih 03 Ağustos Yorum 0 Yorum Okuma Süresi 37 sn okuma Görüntüleme 28 Görüntüleme
Hazine ve Maliye Bakanlığında kritik toplantı: Gıda enflasyonu görüşülecek - Ekonomi Haberleri Hazine ve Maliye Bakanlığında kritik toplantı: Gıda enflasyonu görüşülecek

Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi, Hazine ve Maliye Bakanlığının ev sahipliğinde bugün toplanacak.

Bugün saat 19.00'da gerçekleştirilecek toplantıda, gıda ve tarım ürünlerine ilişkin arz-talep gelişmeleri, bu gelişmelerin enflasyon üzerindeki etkileri ve gıda arz güvenliğine dair alınabilecek tedbirlerin görüşüleceği bildirildi.

Son dakika... Bakan Kurum'dan kira ve konut fiyatlarıyla ilgili açıklama Son dakika... Bakan Kurum'dan kira ve konut fiyatlarıyla ilgili açıklama

Son dakika... Bakan Kurum'dan kira ve konut fiyatlarıyla ilgili açıklama

Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi 18 Haziran'da yeniden yapılandırılmış, Komitenin sekretarya hizmetlerinin, alınan kararların uygulanmasının takibinin ve koordinasyonunun Hazine ve Maliye Bakanlığınca yürütülmesine yönelik düzenlemeye gidilmişti.

Komite, çalışmalarını, Hazine ve Maliye Bakanının koordinasyonunda, Tarım ve Orman ile Ticaret bakanları, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanının katılımıyla sürdürecek.

Benzer Konular ✨