Anasayfa / Full Oyun indir / Oyun Araçları / Gta 5 Map for Gta 4 PC

Gta 5 Map for Gta 4 PC Gta 5 Map for Gta 4 PC

Gta 5 Map for Gta 4 PC İndir

Merhaba arkadaşlar. Bu mod Gta 5 için olan haritayı Gta 4’e göre uyarlanmış halidir.Oyun haritası birebir aynı fakat bazı yerlerde bug olabiliyor bu haliyle normal birşey çünkü Rockstar oyunu daha PC’ye çıkartmadı. Kurulum için viiv-alpha1 klasörüne girin içerisindeki tüm dosyaları kopyalayın ve Gta 4’ün kurulu olduğu dizine yapıştırın. Normal kısayolunuzdan oyuna girin direk şehirde doğacak. Oyun denendi ve düzgün çalışıyor.

 

HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Gta 5 Map for Gta 4 PC"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
mal oğlu mal
Ziyaretçi
mal oğlu mal

başlatıp çekileyim tartışmayı hahahahhahahahahahahahahahahahahaha

Melih Usta
Ziyaretçi
Melih Usta

KURULUMM BUDUR GTA 4 ÜN İÇİNE WİNRAR DA ÇIKAN ” BENİ OKU ” DİYE DOSYA ÇIKACAKTIR ONU OKUYABİLİRSİNİZ AŞŞAĞIYI OKUYUN

Merhaba arkadaşlar. Bu mod Gta 5 için olan haritayı Gta 4’e göre uyarlanmış halidir.Oyun haritası birebir aynı fakat bazı yerlerde bug olabiliyor bu haliyle normal birşey çünkü Rockstar oyunu daha PC’ye çıkartmadı.

Kurulum için viiv-alpha1 klasörüne girin içerisindeki tüm dosyaları kopyalayın ve Gta 4’ün kurulu olduğu dizine yapıştırın. Normal kısayolunuzdan oyuna girin direk şehirde doğacak.

Oyun denendi ve düzgün çalışıyor.

wpDiscuz