Güncel
Anasayfa / Full Oyun indir / Katılımsız Oyunlar / Grand Theft Auto 3 İndir Katılımsız

Grand Theft Auto 3 İndir Katılımsız Grand Theft Auto 3 İndir Katılımsız

Grand Theft Auto 3 İndir Katılımsız İndir

Grand Theft Auto 3 Katılımsız İndir

GTA 3 veya GTA III olarak bilinen Grand Theft Auto III ,Grand Theft Auto serisinin üçüncü taksit ve 2001 yılında serbest bırakıldı . Oyun3D Evrenin ilk ve birçok yeni özellik tanıttı ve serinin hayran kitlesi arttı . Başlangıçta PlayStation 2 , PC ve Xbox serbest bırakıldı. GTA IIIoyuncu daha önce Grand olarak Top-Down Perspektif karşıoyuncu karakteri arkasında ve yukarıdan bakıldığında bir üçüncü kişi bakış açısı , , ile oyunun kontrolünü alarak , gerçek üç boyutlu GTA oyun içine ilk baskını olan Theft Auto 1 ve Grand Theft Auto 2 oyun . Tam 3D yukarıdan aşağıya geçiş yaygın olarak olağanüstü satış rakamları ile kanıtlanmış , büyük bir manevra olarak kabul edilmiştir .

GTA III için yapılan değişiklikler serinin grafik gösterimi ve kontrol düzeni belirleyici noktası oldu . Daha yeni GTA başlıkları aynı 3D kontrolü ve görsel düzeni ile sıkışmış ve donanım geliştirir gibi görsel kalite geliştirilmiş olsa GTA diğer tüm başlıkları , bu nedenle kalması muhtemeldir .

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "Grand Theft Auto 3 İndir Katılımsız"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
ndu
Ziyaretçi
ndu

saol admin

wpDiscuz