Anasayfa / Full Program indir / Full Programlar / GiliSoft Full Disk Encryption 2.7 Full

GiliSoft Full Disk Encryption 2.7 Full GiliSoft Full Disk Encryption 2.7 Full

GiliSoft Full Disk Encryption 2.7 Full İndir

GiliSoft Full Disk Encryption hard diskinizin tüm bölümlerini şifrelemenize yarayan oldukça faydalı bir araçtır. Hatta sistem bölümünü bile şifreleyebilirsiniz. Program sayesinde bir disk veya bölüm veya işletim sisteminin parolayla koruyabilirsiniz.

Program herhangi bir yetkisiz okuma ya da bir disk yazma devre dışı bırakabilirsiniz ve başlatılmaktadır belirli diskler ve dosyaları kısıtlayabilirsiniz. GiliSoft Full Disk Encryption otomatik olarak kullanıcı verileri ve işletim sistemi dosyaları gibi uç nokta sabit diskler her şeyi, için güvenlik sağlar.

Sen çok faktörlü pre-boot doğrulaması ile kullanıcı kimliğini sağlayabilirsiniz. Program 256-bit şifreleme güvenli AES kullanır ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Program ayrıca USB disk şifreleme destekler. Program kullanıcıya görünmez çalışır ve işletim sistemi bağımsız, kullanıcılar şifreleme özelliği açmak gerekmez anlamı ve kapatmak mümkün değildir.

Full Oyun İndir Resim
gilisoft-full-disk-encryption-2-7-full

HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle

 

GiliSoft Full Disk Encryption, GiliSoft Full Disk Encryption serialGiliSoft Full Disk Encryption crack full,

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz