Anasayfa / Full Program indir / Katılımsız Programlar / Folder Lock İndir 7.1.0 Katılımsız

Folder Lock İndir 7.1.0 Katılımsız Folder Lock İndir 7.1.0 Katılımsız

Folder Lock İndir 7.1.0 Katılımsız İndir

Folder Lock için herhangi bir klasör sayısı, sürücüler, dosyalar, resimler veya bir belge şifrelemek herhangi bir hızlı dosya güvenlik yazılımı şifrelemek için yeteneği sunar parola korumalı dosyaları, yardım dosyaları, kilit, gizlemek,.

Bu şekilde program basit Kilitli dosyaları ile birkaç saniye ile koruma sağlayabilir silinemez, yeniden adlandırılmış, taşınmış gizli ve ulaşılmaz özellikleri bu durum da erişilemez ise. Klasörlerde karıştırın veya güvenli kiliteyebilirken şifrelemek isterseniz. Folder Lock yapısına hızlı ve basit bir çözüm sağlayan hızlı bir dosya güvenliği için güzel bir alternatif olarak ortaya çıkmaktadır olduğunu.

HD Film izle

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz