Star Trek Sonsuzluk

Sitemiz yine sizlere yeni filmlerle merhaba diyor. Bu güne kadar farklı kategorilerde bir çok filmi hizmetinize sunan sitemiz aracılığıyla bir çok filmi izleyip güzel dakikalar geçirdiniz. Şimdi o güzel dakikalara yeni filmler ekleme zamanı geldi. Bu eşsiz yapımla sizlerin tekrardan karşınıza çıkmaktan büyük bir keyif ve mutluluk duyuyoruz. 2016 yılının yerli ve yabancı bir çok yapıma ev sahipliği yaptığını belirtmiştik. Bu film furyası yıl sonuna kadar devam edeceğe benziyor. Bizler de araştırmalarımızı derinleştirip sizlere yeni bir film metniyle merhaba demek istedik. Filmimizin adı Star Trek Sonsuzluk. Yaz ayının sonlarına doğru sizlerle buluşacak olan filmimizle alakalı bilgiler vermeden önce Star Trek Sonsuzluk sinema çekimi izlemenin tek adresinin sitemiz olduğunu hatırlatıyor ve sizlere bilgiler vermeye başlıyoruz.

26 Ağustos 2016 tarihinde sizlerle buluşacak olan filmimiz klasik Amerikan yapımı bir film. İçerisinde bir çok duygu yoğunluğunu barındıran bu film bir devam filmi olma niteliğini de taşıyor. Filmin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams’tan devralan isim Justin Lin. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor. Serinin 3.filmi olan bu yapımın konusuna gelecek olursak; Atılgan gemisi ve cesur mürettebatı cesurca ve kahramanca bir şekilde yolculuğuna devam ediyor. Bu yolculuk devam ederken uzayın derinliklerinde garip olaylar gerçekleşiyor. Bu olaylar zinciri büyük bir karmaşaya yol açıyor ve geminin temsil etmiş olduğu federasyon ve birlikler büyük bir sınavdan geçiyor. Bakalım kahramanlarımız bu öykülerinde de başarılı olup ölümsüz yolculuklarına devam edebilecekler mi? Serinin son yapımı büyük bir ilgi ve alakayla seyircisiyle kucaklaşmayı bekliyor. Filmi sizler gibi bizler de büyük bir merak içerisinde bekliyoruz. Film büyük bir bütçeyle oluşturuldu ve serinin diğer filmleri gibi oldukça iddialı. Bakalım gerçekten de aynı etkiyi oluşturacak mı. Bu eşsiz yapımı sitemizden ayrıcalıklı olarak takip etme imkanına sahip olacaksınız. Star Trek Sonsuzluk Türkçe dublaj izlemek için doğru adreste olduğunuzu belirtiyor ve sözlerime devam ediyorum.

Film Amerikan yapımı olduğu için herhangi bir Türkçe dil seçeneği bulunmamakta. Fakat bizler siz değerli izleyicilerimizi mahrum etmemek adına bazı sürprizlerde bulunacağız. Bu eşsiz filmi Türkçe dil seçeneğiyle birlikte sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Star Trek Sonsuzluk Türkçe Altyazılı izlemeniz sitemiz aracılığıyla mümkün olmaktadır. Tek yapmanız gereken bizleri izlemeye ve takip etmeye devam etmenizdir. İyi seyirler dileriz.

Filmbilir.com eşşiz bir film izleme deneyimini size sunmak için var gücüyle çalışıyor

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar