Tanıtım Yazıları

FİLM İZLE

İnternetten film izlemek son dönemin en yaygın uygulamalarından birisidir. Oldukça pahalı olan sinema biletleri belli başlı filmleri izleyebilmeyi olanaklı kılarken, her ay tüm dünya sinemasında çıkan onlarca filmi sinemaseverlerin birçoğu izleyememektedir. Bu nedenlerle internette yaygınlaşan film indirme ve film izleme siteleri aracılığıyla internete düşmüş filmler izlenebilir hale gelmiştir. Birçok firma kendileri çektikleri filmlerin yaygınlaşması için bugün internete yüklemektedir. Vizyondan çıkmasından kısa bir süre sonra internet ortamına düşen filmler, sinema severler tarafından izlenebilirken online izleme sitelerinin en büyük problemi filmlerin yeterli görüntü kalitesine sahip olmamasıdır. Bu sebeplerle birçok kullanıcı online film izlemek yerine, filmleri bilgisayarına indirmeyi tercih etmektedir. Ancak bu durum dakikalarca beklemenin yanı sıra internet kotasını da online izlemeye nazaran bitiren bir uygulamadır. Filmizle.film sitemizle artık indirmeye gerek kalmadan sinema kalitesinde filmlerinizi izleyebilirsiniz. Vizyon filmlerini yayınlanmasından kısa bir süre sonra sitemizden seyredebilirsiniz.

Ekstra hiçbir uygulamaya gerek olmadan, tüm yerli ve yabancı filmleri bulabileceğiniz, geniş bir arşive sahip sitemizle zevkinize uygun filmleri takılmadan izleyebileceksiniz. Konusunu rahatça okuyabileceğiniz filmlerimizle aynı zamanda Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj gibi seçenekler bulabilirsiniz. Kategorilere ayrılmış binlerce filmi bulabileceğiniz www.filmizle.film internet sitemizle zevkinize uygun kategoride bir film izleme keyfi yaşayabilirsiniz. İzleyicilerden gelen yorumları okuyabileceğiniz, rahatça kategoriler arasında seçim yapabileceğiniz, filmlerle ilgili yorum yapabileceğiniz sitemizde zevkinize uygun filmleri izleyebilirsiniz. Takılma olmadan, yüksek görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz filmler, IMDB puanına göre, türüne göre, tarihe göre listelerle izleyebilirsiniz.

Orijinal dilinde, dublajlı veya alt yazılı seçeneklerle izleyebileceğiniz filmleri, vizyondan kısa bir süre sonra sitemizden izleyebilirsiniz. En çok izlenenler, en çok yorum alanlar, en çok beğenilenler gibi kategorilere ayrılan filmlerle kullanıcıların rağbet gösterdiği filmleri izleyebileceksiniz. IMDB +7, Top 500 gibi kategorilerde bulabileceğiniz sitemizde yerli ve yabancı birçok filmi izleyebilirsiniz. Üye olarak yorum bırakabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızdan da sitemizi takip edebilirsiniz. Film fragmanları, pek yakında bölümü ve günün filmi seçimleri de sizlere alternatif seçenekler olacaktır. Sitemizle en yüksek kalitede vizyon filmlerini hiç takılmadan, sinema tadında seyredebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz
Yükleniyor...