Tanıtım Yazıları

FARMASİ ÜYE KAYIT

farmasi

1950 yılında kozmetik sektörü içerisinde faaliyetlerini göstermeye başlayan Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olan farmasi firması şimdiye kadar yaklaşık 117 ülkede faaliyetlerini sürdürmüştür. 5 kıta ve 117 ülkeye Türkiye’den ihraç edilen kozmetik ürünlerinin devamlı olarak kullanılmasının, tercih edilmesinin ve kullanıcının artmasının temelinde ürünlerin kaliteli olması yatmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda doğal ve bitkisel ürünlerden üretilerek içeriğinde hiçbir kimyasal bileşen, fosfor barındırmadan müşterilerin sağlıklı bir yaşam biçimi sürdürmelerini amaçlamaktadır. Kendi öz kaynakları ile büyümekte artış gösteren, çıtasını yükselten firmanın ürünleri %100 Türk malı ve sermayesi içermektedir. Helal kavramı çerçevesinde üretimi sağlanan ürünlerin aynı zamanda helal sertifikaları da bulunmaktadır.

Üyelik başvurusu

Farmasi kurucusu olan Dr. Cevdet Tuna kozmetik ürünü alan müşterilerine aynı zamanda üyelik imkânı sunarak hem para kazanmalarını sağlamakta hem ürünlerinin kısa sürede daha fazla tanınmasına olanak tanımakta hem de ekonomik fiyatlara ürünler almalarına yardımcı olmaktadır. Firmaya farmasi üye olan kişiler bu üyeliği iki şekilde sürdürmektedirler. Dileyen kişiler firmaya üye olduktan sonra sadece alışveriş yaparak üyeliklerini sürdürmektedirler, dileyen kişiler de firmadan 100 tl ve üzeri alışveriş yaparak çevresinde yer alan kişilere satış yapma ve firmaya üye olmalarını sağlamaktadırlar. Firmaya kazandırdıkları her kişi başına belli bir komisyon ücreti kazanmaktadırlar. Farmasi ailesine üyelik sağlayan herkes kısa sürede çok para kazanıp bu işi profesyonellik derecesine taşıyabilmektedir.

Nasıl alabilirim?

Farmasi bünyesinde yaklaşık 2000 çeşit ürün içeriği yer almaktadır. Bu ürünler arasında yer alanları kategoriler şeklinde sıralamak gerekirse; sabun, şampuan, ağrı kesici, çamaşır/bulaşık deterjanı, diş macunları, yağ çözücüler, makyaj malzemeleri, parfümler, mutfak gereçleri, kozmetik ürünlerine varana kadar geniş bir yelpaze içermektedir. İstediğiniz ürünlerin içeriği hakkında daha detaylı bilgi almak, kullandığınız ürünler sağlıklı mı, helal sertifikası yer almakta mı gibi sorularınızı http://www.farmasiuyeolun.com/ adresine girerek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi içerisinde yer alan üye ol, kayıt ol formunu doldurarak kısa sürede üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. Sağlıklı ve çevreye karşı duyarlı ürünler kullanarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar