ESET NOD32 Antivirus 3 Katılımsız İndir

Bu sürüm biraz eski fakat lisansta kesinlikle sıkıntı çıkartmayan bir sürümdür. Dilediğiniz sürece kullanın lisans bitme günü her gün 31 gün kaldı yazar. Ayrıca Windows 7 işletim sisteminde denedim açılışta uyumluluk uyarısı veriyor. Uyarıyı hep yoksay ve çalıştır tikini işaretleyip tamam dediğinizde sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın özellikleri çok iyi değilse kesinlikle öneririm.

Full Oyun İndir Resim
eset-nod32-antivirus-3-indir

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Loading...

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "ESET NOD32 Antivirus 3 İndir Katılımsız"

avatar
En Yeniler Eskiler
didem
Ziyaretçi
didem

indirilmeye indirilebiliyor amakurulduktan sonra antivirüsçalışmıyor.tekrarkurulum gerekli diye uyarı veriyor. 3 türkurdum kaldırdımmeretherkurulumkaldırmadabi daha bilgisayarı reset attırmak zorunda. tam 1 saatimi harcadımindirmeklefelan derken 2 saatimi çaldı amahiç biişe yaramıyor.ne esetnenu nod32 ikisinide indirdim ikisi deaynı antivürüs calısmıyor diyor!!! lütfen yaa bu ülkede insanlargercekten paylaşımdan soğudu internettensogudu yoksa ciddi birşeyneden paylaşıyoruzdiye neyse…

Yakup
Ziyaretçi

Öncelikle işletim sisteminiz nedir. Windows 7 ve üzerinde 3 uyumsuz çalışır. İşletim sisteminiz uygunsa TeamViewer verin çalıştığını göstereyim.

Loading…