ersag

Aynı seviyede olan tüm üyeler bu satışlar sonucunda puan almaktadırlar. Üst basamaktaki üyeler ise alt basamaktaki üyelerden prim almaya devam etmektedirler. Ersağdan yapmış olduğunuz her 50 TL’ lik siparişleriniz de 1 puan alıyorsunuz. Fakat kariyeriniz birbirini takip eden ay içerisinde yapılmalıdır. Çünkü ay içerisinde toplamış olduğunuz puanlar bir sonraki aya devretmektedir. Fakat 3. Aya devretmemektedir. Örnek verecek olursak; nisan ayında yapmış olduğunuz siparişleriniz de 5 topladınız. Diğer ay da 5 puan topladınız. Toplam kariyer puanınız 10 puan oldu. Bu ay üyeleriniz ile toplam puanınız 20 oldu. Fakat diğer ay 5 puan silinmektedir. Geriye 15 puanınız kalmaktadır. Bu durum böylece gitmektedir. Yani 30 puana ulaşıp kariyer atlamak için art arda gelmiş olan 2 ay içerisinde sizin 30 puana ulaşmanız gerekmektedir.

Ersağ Avantajları

Kısa zaman da yüksek kazanç garantisi veren ersağ firmasına üye olarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Doğum günü gibi özel günlerde, 1 ürün hediye edilmektedir. Ersağ üyeleri siparişlerini verirken, ürünleri indirimle ve katalog fiyatlarından satın alabilmektedirler. Temsilcilerine promosyon ürün gönderilmektedir. Size hediye edilmiş olan ürünlerini de satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Ersağ üyelik avantajı ile yapacak olduğunuz her siparişte, çevreyi de korumuş olursunuz. Eviniz de kullanmış olduğunuz birçok yüzey temizleyicilerinin içerisinde Petrol atıkları gibi zararlı maddeler içermektedir. Bu zararlı maddeler, ersağ ürünlerinin hiç birin de bulunmamaktadır. Ersağ üye olduğunuz süre boyunca, çevreniz de ve eviniz de sağlıklı ürünler ile güvenli bir şekilde keyfini sürebilirsiniz.

Ersağ Ürünleri Nereden Temin Edilir?

Bu gün Türkiye’ nin dört bir yanında satış yapan ersağ firması, alanında ki birçok firmanın önüne geçmeyi başarmıştır. Siz de ersağ ürünlerini kullanmak istiyorsanız, çoğu şehir de bulunan bayilerden ya da internet üzerinden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Aynı zaman da çevrenizde ki ersağ üyelerinden de temin edebilirsiniz. Bunların dışında isterseniz, sizde ersağ üyesi olarak, kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara sahip olabilir, satış yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Siz de ersağ firmasında, satış danışmanı olmak istiyorsanız, ersağ internet sitesi olan www.ersaguyeol.net adresini inceleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar